Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FujiFilm - Zanjdź X w Warszawie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wygrane Nagrody (/Forum-Wygrane-Nagrody-150)
+--- Wątek: FujiFilm - Zanjdź X w Warszawie! (/Temat-FujiFilm-Zanjdz-X-w-Warszawie-44193)



FujiFilm - Zanjdź X w Warszawie! - goblin21 - 08-10-2011 22:34

Nagroda/Wygrana : Kurs fotografii ulicznej
Zdjęcie Nagrody / Unbox :

[Obrazek: FujiFilm-wygrana.jpg]

Wartość Nagrody : -- brak danych --
Dodatkowe info: Konkurs polegał na odnalezieniu w wytyczonym obszarze, dziesięciu modelek ze znakiem X i zrobieniu im zdjęcia. Kto pierwszy zgłosi się z kompletem zdjęć, wygrywa aparat FinePix X10, który pojawi się w sklepach w poniedziałek. Za drugie miejsce był kurs fotograficzny a za trzecie voucher na ubrania sportowe.

Aparat sprzątnął mi z przed nosa koleś na rowerze. A ja wariat biegałem po Nowym Świecie aż się pot lał po plecach Sad
Już te ciuchy były by lepszą nagrodą, gdyż w ogóle nie interesuję się fotografią, a aparat mam by cyknąć parę fotek na wakacjach.

Gadżety dodatkowe które są na zdjęciu - Cztery smycze, dwa długopisy cztery notesy, foldery reklamowe, cztery paczki żelków o kształcie aparatu fotograficznego i ten nieszczęsny kurs Sad



RE: FujiFilm - Zanjdź X w Warszawie! - Ciastek - 09-10-2011 15:21

Big Grin to się nabiegałeś. gratuluję smyczy notesów,długopisów, kursu , i żelków Big Grin


RE: FujiFilm - Zanjdź X w Warszawie! - DDK - 09-10-2011 15:48

gratz,


RE: FujiFilm - Zanjdź X w Warszawie! - Dramer - 09-10-2011 16:36

gratulacje