Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co do restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Co do restocku (/Temat-Co-do-restocku-4419)

Strony: 1 2


Co do restocku - Isoshi - 03-04-2010 07:39

Dziś na hallwayu pokazała się wiadomość

"Get ready for the Lockerz Spring Fling!

Here's the deal:

Over the next ten days, all members who earn 200 PTZ on the site will be able to participate in a redemption. You can earn the 200 PTZ by watching videos, logging in, inviting friends, or answering the Dailies ? all you have to do is earn a total of 200 PTZ between April 3 and April 13. Once you do, you'll be able to take part in our Spring Fling redemption. We'll also be having another redemption in April! It's just our way of celebrating the sunshine and the fact that Lockerz love is in the air. Stay tuned for more details"

Czyli coś takiego:

Bądź gotowy na Lockerzowe lato filmowania (nie jestem pewien tego slowa)

Taki jest zakład:

Przez kolejne 10 dni, wszyscy użytkownicy którzy zebrali 200 PTZ na stronie będą mogli uczestniczyć w restocku. Możesz zebrać 200 PTZ oglądając filmy, logować, zapraszać znajomych oraz odpowiadać na pytania. Wszystko to do zdobycia 200 PTZ pomiędzy 3 a 10 kwietnia. Jeżeli to zrobisz, będziesz brał udział w następnym restocku w kwietniu. To jest okazja do świętowania wschodu słońca i faktu że lockerzowa miłość jest w powietrzu. Bądź gotowy na więcej info

Czyli to nie jest takie proste. Przez 10 dni użytkownik Z przez logowanie się i naciskanie zarobi 80 PTZ, musisz obejrzeć/zaprosić jeszcze 30 filmików/znajomych. Uj... Masakra


RE: Co do restocku - hemlock3 - 03-04-2010 08:25

Nikt nie powiedział że będzie łatwo. Jeżeli dodadzą tyle filmów ile będzie trzeba obejrzeć żeby zdobyć te 200ptz to spoko, jeżeli nie to już zaczyna się górka :] Ja np nie będę na razie brał udziału w restockach bo się nie opłaca. Mam za mało ptz ;p


RE: Co do restocku - Marello - 03-04-2010 10:44

Nie jest tak źle podejrzewam że dodadzą jeszcze z 5 filmów a resztę PTZ dobije się na znajomych Smile


RE: Co do restocku - tv-story - 03-04-2010 10:49

Czy punkty nalicza odkąd pokazała się wiadomość? Bo ja wczoraj zaprosiłem już dwie osoby zaraz po informacji na Hallwayu


RE: Co do restocku - Mlody666 - 03-04-2010 11:07

Ja tez na razie nie będę próbował - zbieram spokojnie PTZ żeby coś fajnego potem, pod koniec roku zgarnąć Big Grin


RE: Co do restocku - Aja - 03-04-2010 11:13

(03-04-2010 10:49)tv-story napisał(a):  Czy punkty nalicza odkąd pokazała się wiadomość? Bo ja wczoraj zaprosiłem już dwie osoby zaraz po informacji na Hallwayu

punkty licza sie od 3 kwietnia czyli jesli zaprosiles ich po tej wiadomosci to ci sie licza


RE: Co do restocku - mar97 - 03-04-2010 16:57

Ja na razie zdobyłem 40 ptz.


RE: Co do restocku - tv-story - 03-04-2010 17:13

(03-04-2010 11:13)Aja napisał(a):  
(03-04-2010 10:49)tv-story napisał(a):  Czy punkty nalicza odkąd pokazała się wiadomość? Bo ja wczoraj zaprosiłem już dwie osoby zaraz po informacji na Hallwayu

punkty licza sie od 3 kwietnia czyli jesli zaprosiles ich po tej wiadomosci to ci sie licza
No tak ale u nas już był 3 kwietnia ale w USA jeszcze nie ;/ Postaram się zebrać w razie czego trochę więcej Smile


RE: Co do restocku - Tomek - 03-04-2010 19:05

beznadziejnie przetlumaczone. chyba polowe robiles w translatorze??


RE: Co do restocku - tymonowy - 03-04-2010 19:13

ja zdąże chyba znalazłem ten sposób na filmiki z USA Smile