Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Willbe - poważny gracz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Willbe - poważny gracz (/Temat-Willbe-powazny-gracz-44166)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Willbe - poważny gracz - masterex2 - 11-11-2011 14:48

(11-11-2011 07:59)samdlasiebie napisał(a):  2 Opcje.
Albo to jest ktoś od Firecash co robi reklame
Albo poprostu koles ma niezawodny patent
i jak dla mnie ten topik powinni zamknac i Usunac
A wy powinniscie sie swoimi zarobkami zajac by bylo lepiej
Tyle!

mówi to ktoś go zarabia na 20dolarsurf :]


RE: Willbe - poważny gracz - samdlasiebie - 14-11-2011 13:22

Cytat:mówi to ktoś go zarabia na 20dolarsurf :]

O mnie sie nie martw... gdzie zarabiam Smile
FC tez posiadam! 2


RE: Willbe - poważny gracz - buKKa2 - 15-11-2011 11:45

każdy ma prawo do rozmów na jaki chce temat Smile jak masz z tym problem nie powinieneś się wypowiadać Smile
jak chcą niech o nim gadają, a jego sposób zna już większość osób ;]


RE: Willbe - poważny gracz - Razer - 16-11-2011 21:45

(09-10-2011 07:00)Yanke$ napisał(a):  może powiem jeszcze od siebie, jeżeli chodzi o zarabianie na ppa. nie ma sensu kopiować czyichś pomysłów, gdyż to da efekt na krótką metę: parę dni, góra tydzień. będzie trochę pobrań i kasy, ale wreszcie się to skończy i nisza wyparuje i trzeba będzie szukać nowej. dlatego jeżeli samemu się nie umie znaleźć niszy, to mozna zapomnieć o $$ z firecashWink

eeeeeeeeeee? wybacz chłopie, rozgardiasz masz nieziemski we łbie, nie ma co, masło maślane... Nisza, która znaleźliśmy (notabene - od kogoś - nie wiem jak to możliwe ale OK) wyparuje, chcemy znaleźć nowa wiec musimy szukać nowej? Wiem o co Ci chodzi no ale... Faze to TY masz nieziemską :O

@TOPIC: Przecież chyba każdy wie, że zarabia na ebookach. Nie ma nad czym dywagować. Facet zapieprza a nie siedzi na ZC. Weźcie to sobie do serca.


RE: Willbe - poważny gracz - xBlackxK - 18-11-2011 16:01

No już każdy wie na czym zarabia, i na pewno nie jeden widział jego stronę jak się pomyśli dobrze to nie jest wcale takie trudneSmile


RE: Willbe - poważny gracz - Lontek - 19-11-2011 22:17

Ja nie wiem Wink


RE: Willbe - poważny gracz - ziom12368 - 20-11-2011 16:46

Moim zdaniem jest to prawdziwy koleś lecz na jego koncie działa ze 10 ludzi i razem uploaduja robią filmiki itd.. Ja sam wole uploadinf filesonic itd.. wyciagam na tym z 5$ dziennie a to dopiero poczatek ;p


RE: Willbe - poważny gracz - Yanke$ - 20-11-2011 17:32

Może ktoś dać link do jego stronki? Może być na pw. Dzięki z góry Wink


RE: Willbe - poważny gracz - Killer - 20-11-2011 17:46

(16-11-2011 21:45)Razer napisał(a):  Przecież chyba każdy wie, że zarabia na ebookach. Nie ma nad czym dywagować. Facet zapieprza a nie siedzi na ZC. Weźcie to sobie do serca.

to jestem lepszy Big Grin siedze na ZC i zapieprzam Big Grin


RE: Willbe - poważny gracz - Lontek - 20-11-2011 18:44

(20-11-2011 17:46)Killer napisał(a):  
(16-11-2011 21:45)Razer napisał(a):  Przecież chyba każdy wie, że zarabia na ebookach. Nie ma nad czym dywagować. Facet zapieprza a nie siedzi na ZC. Weźcie to sobie do serca.

to jestem lepszy Big Grin siedze na ZC i zapieprzam Big Grin


I w komisie Jerk


PS. Mi też dajcie link do stronki na pw jeśli łaska Huh