Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólne Zakupy - Pytania, niejasności - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wspólne Zakupy - Pytania, niejasności (/Temat-Wspolne-Zakupy-Pytania-niejasnosci-44130)

Strony: 1 2 3 4


Wspólne Zakupy - Pytania, niejasności - Jeppers - 08-10-2011 00:21

Macie jakieś pytania, czegoś nie wiecie ? pytajcie w tym temacie żeby tam był porządek i zapisywali się tylko chętni na gierki Smile


RE: [PSS] Zrzuta na gry ps3 - Pytania, niejasności - mikolaj90 - 09-10-2011 19:31

Nie będę zaśmiecał tematu z zrzutami do gier więc pisze tutaj.

Coristo oszukał mnie, byłem od tygodnia na liście fify 12 zapisany, miałem od dawna pieniądze, dzisiaj dostaję wiadomość, że jestem wywalony z listy bo napisałem, że wpłacam w przyszłym tygodniu (chodziło mi o poniedziałek czyli jutro) i erold wpłacić kasę za mnie. Oszustwo i chamstwo dwoma słowami. Składam się z nową ekipą w serwie gt.

DDK wpłaca jutro pieniądze i ja jutro też chciałem wpłacić ale nie to nie. Rezygnuje.


RE: [PSS] Zrzuta na gry ps3 - Pytania, niejasności - Coristo - 09-10-2011 22:12

Ddk już wpłacił kasę to jest raz.Jutro wplaca za easycapa.Nie mam zamiaru czekać aż dojdzie przelew pocztowy czy tam bankowy.Będzie dla ciebie nauczka aby dobrze precyzowac odpowiedzi i powiadamiac o takich sutuacjach.


RE: [PSS] Zrzuta na gry ps3 - Pytania, niejasności - mikolaj90 - 10-10-2011 08:10

Tobie może już pomóc tylko modlitwa. Jak nie zrozumiesz, że nie każdy ma możliwość wpłaty w niedzielę, pfff co ja pisze. Nie ma w ogóle takiej możliwości wpłacić w niedzielę o 19 w banku więc Twoje zachowanie można określić krótko i każdy wie jak.


RE: [PSS] Zrzuta na gry ps3 - Pytania, niejasności - Marello - 10-10-2011 14:50

Dobra dziewczyny już koniec tematu sprawa jest załatwiona.


RE: [PSS] Zrzuta na gry ps3 - Pytania, niejasności - mikolaj90 - 10-10-2011 15:11

Mam pytanie związane z serwisem GT bo nie obczajam tego. Zebrałem ekipę na grę. I co teraz ? Mam gościa z kartą i teraz wystarczy, że poda dane karty i wszyscy wpłacą mu kasę ? Pytanie może i banalne ale nigdy nic nie wiadomo, nie wiem jak to z tym jest bo dawno nie robiłem tam zakupów.


RE: [PSS] Zrzuta na gry ps3 - Pytania, niejasności - Jeppers - 10-10-2011 15:42

z tego co się orientuje typ wystawia sloty na grę na sprzedaż, Wy kupujecie i wtedy przelewacie kasę Smile potem on daje pasy, aktywujecie sloty i on wtedy kupuje


RE: [PSS] Zrzuta na gry ps3 - Pytania, niejasności - mikolaj90 - 10-10-2011 18:17

Kolejne pytanie. Zakładając tutaj kartę internetową: http://prepaid.bzwbk.pl/ - mogę robić normalnie zakupy w pss ?


RE: [PSS] Zrzuta na gry ps3 - Pytania, niejasności - norek - 10-10-2011 19:53

@up
tak


RE: [PSS] Zrzuta na gry ps3 - Pytania, niejasności - Jeppers - 12-10-2011 23:19

AKTUALIZACJA PSN 12.10.11

- Castlevania: Harmony Of Despair (55 zł)
- Real Steel (29 zł)
- Sideway: New York Trial (36 zł)
- Bolt (55 zł)
- Resident Evil 5 Gold Edition (69 zł)
- Warhammer 40,000: Space Marine (239 zł)