Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Z czym to sie je ?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Z czym to sie je ?? (/Temat-Z-czym-to-sie-je-4412)



Z czym to sie je ?? - dawid327 - 02-04-2010 23:37

Witam mam pytanie odnośnie ShareCash w jaki sposób zarabiacie na tej stronce , bo ja jak na razie nie widzę żadnego sposobu , przeczytałem kilka poradników i nic , Wejdę na jakieś większe forum zagraniczne i dupa ShareCash jest zbanowane na praktycznie 80 % for jak nie więcej , Wrzucam linki na polskie fora to znowu mi nie zalicza nawet jak ankiety są dobrze wypełnione , wypłacił ktoś z tego jakąkolwiek kasę ?? Wiem wiem są screeny z wypłat Undecided ale po sieci krążą ciągle 3 te same screeny z dowodami , wiadomo jest photoshop także można wszystko przerobić , szukam kogoś kto sam na tym zarobił choćby te 10 $ na miesiąc , dobre i tyle . Mam nadzieję że ktoś udzieli mi jakiejś porady wskazówki na ten temat , albo zaproponuje jakieś inne rozwiązanie , może jakaś inna firma jest godna polecenia , jeśli macie jakieś sugestie odnośnie tego tematu bądź jakiejś innej firmy piszcie Smile


Pozdro


RE: Z czym to sie je ?? - dawid327 - 03-04-2010 14:56

Nikt mi nie pomoże ?? :/


RE: Z czym to sie je ?? - emill93 - 03-04-2010 15:05

ja ci moge pomoc odezwij sie na gg:8861785 i napisz ze piszesz z forum lockerz