Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
anno1777.com - pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: anno1777.com - pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa! (/Temat-anno1777-com-pierwsza-na-swiecie-platna-gra-przegladarkowa-44049)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa! - TamikoReila - 27-01-2012 02:16

Właśnie się zarejestrowałam na tej stronce i wygląda ciekawie. Fajnie było by trzymać się z Polakami, więc również daję reflinka. Będę wdzięczna za rejestrację.

http://www.anno1777.com/index.php?i=247720

Tutaj link do poradnika po polsku(nie mój), ale sama z niego korzystałam, bo jest dostępny dla każdego.

http://graszzarabiasz.cba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6&Itemid=6

Dziękuję i do zobaczenia w grze Smile


RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa! - gorzo_91 - 25-04-2012 14:58

Czy do zweryfikowania konta na Cashtrusted (bez tego nie możemy podjąć pracy w grze) muszę wpłacać to 5 euro czy wystarczy SMS?


RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa! - jackthekiller - 25-04-2012 22:12

to temat o Anno1777 a nie o innych grach


RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa! - gorzo_91 - 26-04-2012 09:21

Właśnie o ANNO1777 piszę... Aby móc pracować w ANNO trzeba najpierw zrewyfikować konto na Cashtrusted, a nie wiem jak to zrobić, dlatego pytam.


RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa! - violino - 26-04-2012 12:41

(26-04-2012 09:21)gorzo_91 napisał(a):  Właśnie o ANNO1777 piszę... Aby móc pracować w ANNO trzeba najpierw zrewyfikować konto na Cashtrusted, a nie wiem jak to zrobić, dlatego pytam.
Podpinam się pod pytanie. Bo wszędzie czytam, że mogę pracować, nawet jak nie mam zweryfikowanego konta. A jakoś nie mogę... Bo jak chcę pracować, to mi wywala od razu ten Cashtrusted.


RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa! - kris6917 - 26-04-2012 18:42

Właśnie się zarejstrowałem i tak jak koledzy wyżej muszęcoś tam potwierdzić a druga dziwna rzecz to to że przydzieliło mnie do usa a nie Polski


RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa! - gorzo_91 - 27-04-2012 00:02

@up
Już rozwiązałem problem. Na stronie cashtrusted.com musimy najpierw wysłać SMS (koszt 0,05 euro). Później wchodzimy w Documents, robimy skan dowodu/prawa jazdy i uploadujemy w odpowiednie okienku. To samo z 3 zdjęciami (musi być widać twarz). Naciskamy 'Send'.
Teraz czekamy na weryfikację (ja czekałem około godziny) i po zweryfikowaniu konta wchodzimy w zakładkę Accounts --> Add i dodajemy grę ANNO1777 oraz wpisujemy login i hasło (te z gry). Od teraz możemy w końcu pracować i zarabiać pieniądze Wink

Z tego co czytałem to można zarobić naprawdę duże sumy jeśli się odpowiednio prowadzi postać. Najlepsi wyciągają po >1k euro miesięcznie (oczywiście wcześniej dużo czasu przeznaczyli na rozwój postaci) Smile

Przypominam, że pieniądze z gry można zamienić na prawdziwą gotówkę (od 1 euro). Klikając samo 'work' (postać pracuje 8h, nic nie możemy wtedy robić) co zajmuje nam 15 sekund dziennie możemy zarobić 2-4 euro miesięcznie. A co dopiero kiedy poświęcimy jej trochę czasu Wink Jest wiele poradników, zapowiada się ciekawie.

Mój ref: (z czystego linka i tak was przydzieli do jakiejś postaci, więc lepiej wesprzeć rodaka Wink
http://www.anno1777.com/index.php?i=292279


RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa! - violino - 27-04-2012 00:12

Zastanawia mnie, po co ten dowód i po co ta twarz na zdjęciach..
Nikt jeszcze nie "wziął" żadnego kredytu, o którym nic nie wie..?


RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa! - gorzo_91 - 27-04-2012 00:20

Też się nad tym zastanawiałem, ale szukając informacji w google o domniemanych oszustwach ze strony anno177 bądź cashtrusted.com nic nie znalazłem, także śmiało Smile
Strona wypłaca pieniądze, nie ma żadnych skarg.

Myślę, że jest to niezbędne bo obecnie gra w to naprawdę wiele osób na całym świecie i pewnie fake kont by nie brakowało (a teoretycznie można by było na nich zarobić) więc wytłumaczenie jest w miarę sensowne.


RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa! - violino - 27-04-2012 00:26

Też o tych lewych kontach pomyślałam. Masz pewnie rację.
No nic, spróbuję jutro chyba, bo mi mail rejestracyjny cashtrusted utknął gdzieś w korku.