Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
anno1777.com - pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: anno1777.com - pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa! (/Temat-anno1777-com-pierwsza-na-swiecie-platna-gra-przegladarkowa-44049)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: zarabianie w grze przelądarkowej - Arcasan - 28-08-2012 12:24

Wejdź w Private Lands, i wybierz sobie jeden z najlepszych zależnie do tego, co Cie najbardziej interesuje. Ja wybrałem Grenadę ze względu na wysoki bonus za 5 dni i bliskość od miejsca, gdzie wtedy byłem.


RE: zarabianie w grze przelądarkowej - Xzibin - 28-08-2012 12:48

No wlasnie sprawdzalem tak i mi oba pasuja. Ale ma Malcie jest duzo wiecej miejsce pracy i pewnie tansze sa rzeczy ale nie jestem pewien a jezeli ktos tam mieszka to chyba moze mi podac takie info Wink


RE: zarabianie w grze przelądarkowej - duzypawel - 28-08-2012 12:55

w zakładce private lands znajdziecie wszelkie statystyki wszystkich krajów. co do malty są pokaźne bonusy: 40-50 MLT, gdzie 1 gold = zazwyczaj ok 24-26 MLT (chociaż pamiętam jak były i po 22 Smile a płace wynoszą ok 1,1-1,3 MLT/h. ostatnio spadły. jak się przeprowadzałem to płacili nawet powyżej 2 Smile ale nadal nie jest źle Smile wino nie pamiętam ile kosztuje, coś ok 5MLT bodajże a 5* chata to koszt ok 0,4-0,6 MLT.


RE: zarabianie w grze przelądarkowej - Xzibin - 28-08-2012 14:16

Aha no to poprosze o obywatelstwo i sie przeprowadze bo szybciej sie zarobi niz w polsce Wink


RE: zarabianie w grze przelądarkowej - duzypawel - 28-08-2012 14:26

o obywatelstwo to nie do mnie Smile ja tam tylko sprzątam Smile ale pisz do:
DarkLord
KillaM

Któryś z nich powinien Ci pomóc.


RE: zarabianie w grze przelądarkowej - Xzibin - 28-08-2012 19:47

No jestem na malcieSmile. To wino troche drogie. Nie wiesz czy w jakims kraju blisko niebyloby taniej wydac na transport i tam kupic by potem wrocic z powrotem? Tak chyba bedzie taniej niz placenie tak duzo Tongue. 0,22 zlota za winko. Musze no poszukac czy nie bedzie taniej gdzies poleciecBig Grin


RE: zarabianie w grze przelądarkowej - SweetSensi - 31-08-2012 14:43

Witam. Jeśli ktoś sobie życzy pomagam w anno1777.com włącznie z aktywacją, za którą nawet nie zapłacisz za sms'a. Wystarczy, że będziesz chciał zacząć wejdź w ten link:

http://www.anno1777.com/index.php?i=328678


Zarejestruj się, a następnie napisz do mnie na PW. Pomogę Ci zaaktywować konto na cashtrused.com za darmo, a następnie wprowadzę do gry. ZAPRASZAM !!!

Pomagam tylko za rejestrację z reflinku, w innym przypadku nie.


RE: zarabianie w grze przelądarkowej - just4now - 31-08-2012 15:18

Jaki kraj polecacie? Kilka zwiedziłem, ale bez rewelacji Smile


Kalkulator Anno1777 - ascanio - 31-08-2012 15:28

Ostatnio robiłem własne analizy zarobków. W tym celu przygotowałem sobie arkusz Excel, który wylicza mi zarobki za pracę, walkę i bonusy, uwzględniając 95% aspektów gry. Nie bierze tylko pod uwagę podatku od zarobku poleconych, gdyż trudno jest to matematycznie zdefiniować oraz uwzględnia tylko codzienne kupowanie wina (nie można sprawdzić dokładnych zarobków, jeżeli kupujemy wino co 5 dzień).

Z moich analiz wynika, że jeżeli zarabiamy głównie na pracy, to nie opłaca się inwestować w Wellness! (Przynajmniej w regionach Polski) Szczerze mówiąc trochę mnie to zaskoczyło, ale liczby mówią same za siebie. Aby zarabiać więcej, musimy podnosić Economic Score. Im mniej wydajemy na ubrania, tym więcej zarabiamy. Opłaca się natomiast wynajmować dom i pić wino co 5 dzień, kiedy odbieramy bonus za pracę. Można ewentualnie kupić jedną część ubrania, która jest tańsza od pozostałych (u mnie są to rękawiczki za około 9PLN).

Postanowiłem, że podzielę się nie tylko wynikami moich analiz, ale również samym arkuszem, aby obywatele innych krajów również mogli sobie przeliczyć zarobki. Zasada działania jest prosta: wpisujemy aktualne dane dla naszego regionu (ceny, wysokość bonusów, pensję oraz), a arkusz wyliczy wysokość zarobków. Aby zmienić Wellness, wpisujemy "1" w miejsce "0", przy domu, winie lub części ubrania. Arkusz można pobrać tutaj:

http://benefiter.pl/landing/anno1777/

Pytać w razie problemów. Smile


RE: Kalkulator Anno1777 - just4now - 31-08-2012 15:37

(31-08-2012 15:28)ascanio napisał(a):  Z moich analiz wynika, że jeżeli zarabiamy głównie na pracy, to nie opłaca się inwestować w Wellness! (Przynajmniej w regionach Polski) Szczerze

Zdziwiło mnie to zdanie, bo picie wina to szybka inwestycja w wellness. Wino nawet pite codziennie powoduje, że idąc do pracy zwraca się nam koszt wina i zyskujemy kilka groszy.

Co do ubrań zgadzam się, nie opłaca się w nie inwestować gdy skupiamy się na samej pracy Smile
Chętnie zapoznam się z arkuszem, napewno pomoże ogarnąć pewne rzeczy.