Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
anno1777.com - pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: anno1777.com - pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa! (/Temat-anno1777-com-pierwsza-na-swiecie-platna-gra-przegladarkowa-44049)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: zarabianie w grze przelądarkowej - just4now - 06-08-2012 10:09

tak, ale to nie tak kolorlowo , stawka 1.35zł/h to stawka w przypadku gdy masz wellnes 100%, bo to sie przemnaża, wiec napewno dostajesz dużo mniej i to odrazu jak klikniesz praca.
Mam pytanie dotyczące FC, napiszę na PW


RE: zarabianie w grze przelądarkowej - casern1 - 06-08-2012 10:51

okSmile ale na konto od razu dodalo mi 2,95 pln i za to nakupilem sobie kanapek Big Grin


RE: zarabianie w grze przelądarkowej - PawkusPL - 06-08-2012 11:59

Kupuj sobie wino (5 gwiazdkowe), dużo bardziej się opłaca Wink
I od wyniku ekonomicznego zależy również ile dostaniesz wypłaty, codziennie wynik ekonomiczny spada o 1, a po każdych przepracowanym dniu wzrasta o 2 Wink


RE: zarabianie w grze przelądarkowej - duzypawel - 06-08-2012 12:55

nigdy nie kupuj kanapek Smile nie opłaca się.

wino kupuj tylko w 5 dniu pracy pod rząd - więcej zarobisz za ten dzień i dostaniesz większy bonus, który zależy tylko od zdrowia

kupuj te wino, które daje 25 pkt zdrowia.


RE: zarabianie w grze przelądarkowej - casern1 - 06-08-2012 13:11

ok dzieki Big Grin a wojna ile trawa? oplaca sie bardziej od pracy ? a zdobycie nowej ziemie? widzialem ze byly oferty sprzedazy po 5000 za ziemie :O


RE: zarabianie w grze przelądarkowej - duzypawel - 06-08-2012 15:34

co z tego, że ktoś chce sprzedać coś za kosmiczną kwotę? to nie oznacza, że jest to tyle warte Smile możesz np dodać ogłoszenie, że chcesz sprzedać malucha za 100 000 zł ale czy ktoś go kupi? żeby handlować gruntami trzeba RACZEJ coś zainwestować Smile

z tego co zauważyłem, jeśli nie chcesz inwestować swojej kasy w grę jesteś skazany na pracę i pojedynki. w wojnę można się zacząć bawić po zainwestowaniu ok 200 euro. ja nie ryzykowałem i się nie bawiłem Smile bezpieczniej jest albo uciułać 20 euro i założyć firmę albo wpłacić wspomiane 20 euro Smile


RE: zarabianie w grze przelądarkowej - casern1 - 06-08-2012 17:35

(06-08-2012 15:34)duzypawel napisał(a):  co z tego, że ktoś chce sprzedać coś za kosmiczną kwotę? to nie oznacza, że jest to tyle warte
tylko pytam LOL.. skoro kanapki moga tu kosztowac 18+zl to i moze jakias ziemia kosztowac 10000000 czyz nie ? gra nie musi sie odnosic do swiata rzeczywistego wiec nie rycz bo w uch dostaniesz. nie wiem , przez to pytam, w koncu po to jest temat na forum.. L000L.. drugi tomazi sie znalazl.


RE: zarabianie w grze przelądarkowej - PawkusPL - 06-08-2012 17:39

(06-08-2012 12:55)duzypawel napisał(a):  wino kupuj tylko w 5 dniu pracy pod rząd - więcej zarobisz za ten dzień i dostaniesz większy bonus, który zależy tylko od zdrowia

Właśnie że nie.. Dużo lepiej jest kupować codziennie bo można tylko raz na 24h.. Co z tego że kupi wino przed 5 dniem pracy jak przez te 5 dni będzie miał 10% Wellness? Od wellness zależy bardzo ale to bardzo dużo w tej grze, trzeba cały czas utrzymywać Wellness na najwyższym poziomie dzięki temu będziemy zarabiać np. w pojedynkach zamiast 0.02PLN to 0.15PLN! Tak samo w pracy, za 8 godzin z współczynnikiem wellness 10% zarobisz około 1.50PLN a z współczynnikiem wellness 100% około 10.00PLN.. Więc trzeba starać się wellness mieć na najwyższym poziomie.


RE: zarabianie w grze przelądarkowej - duzypawel - 07-08-2012 06:56

(06-08-2012 17:35)casern1 napisał(a):  
(06-08-2012 15:34)duzypawel napisał(a):  co z tego, że ktoś chce sprzedać coś za kosmiczną kwotę? to nie oznacza, że jest to tyle warte
tylko pytam LOL.. skoro kanapki moga tu kosztowac 18+zl to i moze jakias ziemia kosztowac 10000000 czyz nie ? gra nie musi sie odnosic do swiata rzeczywistego wiec nie rycz bo w uch dostaniesz. nie wiem , przez to pytam, w koncu po to jest temat na forum.. L000L.. drugi tomazi sie znalazl.

nie bardzo rozumiem co miałeś na myśli? starałem się jakoś obrazowo to przedstawić.

co do wina, nie wiem w jakiej jest cenie w polsce ale jak jeszcze byłem w kraju to za jednodniową pensję nie można było kupić wina Smile zależy jeszcze jaki masz wellnes ale z tego co pamiętam, liczyłem to w excelu i optymalnie jest korzystać z 5* domu i kupować 1 wino - tylko piątego dnia pracy.

Ale każdy sobie rzepkę skrobieSmile

co do wojen, to trwają dobę. udział w wojnie trwa kilka sekund i 'kosztuje' tylko wellnes, bez którego nie można brać udziału w dalszych walkach. na początku można się poratować winkiem, później kanapkami... później już tylko wellnes packi za EURO Smile żeby dostać jakieś medale (co za tym idzie goldy) TRZEBA zainwestować sporo pieniążków w 1 wojnę.


RE: zarabianie w grze przelądarkowej - PawkusPL - 11-08-2012 20:52

Zarobiłem już trochę kasy i chciałbym w coś zainwestować.. Tylko nie wiem co jest przydatne i co może mi pomóc szybciej zarabiać, np. czy opłaca się kupować ubrania, albo czy jakaś broń, transport, itp. Podzielcie się na co Wy wydajecie kasę ; )