Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
anno1777.com - pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: anno1777.com - pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa! (/Temat-anno1777-com-pierwsza-na-swiecie-platna-gra-przegladarkowa-44049)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: zarabianie w grze przelądarkowej - PawkusPL - 26-07-2012 22:03

Wiem, zauważyłem.. nie ładnie tak swoich sprzedawac xD


RE: zarabianie w grze przelądarkowej - rkac1997 - 27-07-2012 05:52

a ile goldow na ojro się wymienia Smile ??


RE: zarabianie w grze przelądarkowej - Stalmer - 27-07-2012 15:28

To zależy od kursu walut Tongue


RE: zarabianie w grze przelądarkowej - just4now - 27-07-2012 20:38

dokladnie, w najlepszym momencie moze byc 3.6, ale tak okolo 4,02-4,05 wiekszosc.

Pamietajcie że możecie handlować swoimi niewolnikami Smile i blokować niewolników z wygranych bitw!
Ja po kilku dniach mam 3 euro z takich róznych wymiennych tranzakcji a gram doslownie chwilke dziennie bo czasu brak


RE: zarabianie w grze przelądarkowej - duzypawel - 01-08-2012 09:31

bawiłem się w to to kiedyś ale mi się znudziło, chętnie odsprzedam komuś tanio 59 goldów Smile w sensie, puszczę przelewem w grze za ekwiwalent w złotówkach na konto (nie w grzeSmile) tudzież w $ na payza. Jakby był ktoś chętny to proszę o inf na pw.

co do sposobów zarabiania...

- na początek najlepiej jest przeprowadzić się do jakiegoś cywilizowanego kraju, gdzie dobrze płacą i mają wysoki bonus pracowniczy (otrzymywany po 5 przepracowanych z rzędu dniach).

- na samym początku nie wynajmować mieszkania, nie kupować ubrań ani jedzenia. JEDYNIE WINO (dające 25 wellnes) - tuż przed kliknięciem 'pracuj' 5 dnia. zarobek z tego dnia nam zwróci kasę za wino a bonus pracowniczy będzie wyższy (zależy tylko od wellnes). jak ktoś da radę tego pilnować to ok 3 dnia pracy można wynająć 5* mieszkanie na 2 dni (tak żeby wellnes zdażyło wzrosnąć akurat na moment otrzymania bonusu).

- jak już trochę nabierzemy punktów ekonomicznych (za każdy przepracowany dzień) to należy sobie przeliczyć (polecam excela Smile ) i podjąć męską decyzję o wynajmie 5* domu i ewentualnym zakupie ubrań

- nie polecam brania udziału w wojnach (nie mylić z pojedynkami). żeby coś z nich wynieść trzeba sporo włożyć w grę (nawet ponad 100 EURO na wojnę). ponoć da się na wojnach zarobić ale jakoś nie miałem ochoty moczyć tam kasy Smile

- a jak już uciułamy (tudzież wpłacimy sobieSmile) ok 20 EURO można pomysleć o otworzeniu własnej firmy. Jedną z prostszych i tańszych w utrzymaniu jest tartak Smile

- w razie pytań proszę pytać - gra jest dość znacznie rozbudowana ale z czyjąś pomocą idzie się w niej połapać Smile


RE: zarabianie w grze przelądarkowej - PawkusPL - 01-08-2012 21:08

Opłaca się wpłacać pieniądze do banku? Bo jak wpłacamy to zabierają nam ileś procent i przy wypłacaniu też, a zarabiamy tylko 0.01PLN...


RE: zarabianie w grze przelądarkowej - duzypawel - 02-08-2012 06:54

zarabiasz 0,01% dziennie (to ustala każdy bank indywidualnie ale 0,01 jest raczej standardem), jeśli umiesz troszkę liczyć to sam dojdziesz do wniosku czy się opłaca Smile


RE: zarabianie w grze przelądarkowej - PawkusPL - 02-08-2012 13:46

No na dłuższą metę może i się opłaca.. Ale ktoś z Was korzysta z tego?


RE: zarabianie w grze przelądarkowej - duzypawel - 02-08-2012 14:55

1,0001^365 = 1,0372

to znaczy, że jak dzisiaj wpłacisz np 100 gold na konto to za rok będziesz miał 103,72. Odejmij od tego prowizje za wpłatę i wypłatę Smile Wg mnie szału nie ma Smile lepiej zaryzykować i kupować/sprzedawać euro/gold. kurs obenie oscyluje ok 4 ale pamiętam czasy, że był ok 3,2 jak również czasy, że był po 4,6 także można trochę zarobić tylko trzeba być cierpliwym i/lub mieć trochę szczęścia Smile


RE: zarabianie w grze przelądarkowej - PawkusPL - 02-08-2012 16:38

A zarabianie na kupowaniu i sprzedawaniu golda polega na tym że jak gold jest tani to kupujemy a jak drogi to sprzedajemy? Tak? Wink