Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Kartę paliwową (TANKBANK) (ORLEN) Na koncie 50zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Kartę paliwową (TANKBANK) (ORLEN) Na koncie 50zł (/Temat-Sprzedam-Karte-paliwowa-TANKBANK-ORLEN-Na-koncie-50zl-43973)



[Sprzedam] Kartę paliwową (TANKBANK) (ORLEN) Na koncie 50zł - ipay - 04-10-2011 19:29

[Obrazek: karta_tankbank.jpg]

Witam.
Wygrałem w konkursie kartę TankBank do Orlena ze stanem konta 50zł którą chętnie sprzedam z tego powodu że nie mam samochodu. te 50zł można wydać tylko na paliwo. Ta karta ma brak limitów i jest ważna do 09.2012.
Cena jaka mnie interesuje to 40zł. Więc zyskujesz 10zł.


RE: [Sprzedam] Kartę paliwową (TANKBANK) (ORLEN) Na koncie 50zł - ipay - 11-10-2011 19:48

~~REFRESH~~


RE: [Sprzedam] Kartę paliwową (TANKBANK) (ORLEN) Na koncie 50zł - 123damian123 - 12-10-2011 22:15

dam 30zł jeśli jesteś zainteresowany