Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SKARGA] Matt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SKARGA] Matt (/Temat-SKARGA-Matt-43970)



[SKARGA] Matt - barman - 04-10-2011 18:46

Chcialem złożyć skargę na admina o nicku "matt".
Sprawa jest następująca gram sobie na surfmodzie na mapie surf_ski_2
gra również admin matt. Gramy, gramy najpierw mnie zabijal zanim sie rozgrzalem potem po zabiciu go za kazdym razem slysze "Barman ku*wo", ale mysle sobie no nic mi sie nie stanie, gram dalej. Zabilem go w smiesznej sytuacji bo pedzil z pompa a ja go zabilem z pistoletu 4 trafieniami w brzuch na co on " ta, jasne kurwa" odpisalem "ta" na co on "Barman pysk kurwa" No to pisze " nie naduzywaj amda" , on "kto naduzywa , ja "ty, za kazdym razem jak cie zabije to mnie od kurw wyzywasz, nie potrafisz przyjac teog ze ktos cie zabije i od razu wyzywasz i grozisz" . I co nastąpiło potem? Oczywiscie BAN.

I ja sie pytam za co?! niedosc ze mnie obraza i grozi to jeszcze banuje za to... Totalna niekompetencja.

Prosze tylko o ub i o to aby matt w przyszlosci sie nieco hamowal


RE: [SKARGA] Matt - Mateusz5511 - 04-10-2011 18:53

dokładnie popieram barmana ludzie kultury


RE: [SKARGA] Matt - Coristo - 04-10-2011 19:35

No to szymek widać jaką masz ekipe ^^


RE: [SKARGA] Matt - Mariolars - 04-10-2011 20:34

Przepraszam Cię za jego zachowanie. Oczywiście upomniałem Matt'a na gg. Mam nadzieję ,że taka sytuacja się nie powtórzy.


RE: [SKARGA] Matt - Domo3358 - 18-12-2013 19:14

Poważna sprawa Big Grin


[SKARGA] Matt - Admin - 26-09-2017 08:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.