Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka Restocków W Kwietniu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Kilka Restocków W Kwietniu! (/Temat-Kilka-Restockow-W-Kwietniu-4395)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Kilka Restocków W Kwietniu! - Mathis K - 03-04-2010 16:40

w takim razie niech do tego czasu dodadza 50 filmow...wtedy to mozemy rozmawiacBig Grin


RE: Kilka Restocków W Kwietniu! - mind - 03-04-2010 18:00

Mały offtop:
Filmy dzialają wam normalnie, czy musicie zmieniac dsn itp?


RE: Kilka Restocków W Kwietniu! - Greg0rr - 04-04-2010 16:57

Dobra, możma już nie srać, bo będzie też zwykły restock. Myślałem, że będą tylko takie restocki >.< Po za tym niedługo mają dodać filmiki

Spring fling FAQ:

Q: W jaki sposób mogę otrzymać możliwość uczestnictwa w restocku spring fling ?
A:Aby móc uczestniczyć w restocku Spring fling musisz zdobyć 200 nowych PTZ poprzez każdy możliwy sposób na stronie - logowanie się, odpowiadanie w dailies, oglądanie filmików albo zapraszanie znajomych, od 3 do 13 kwietnia, 11:59 wschodniego czasu.

Q: Czy mogę użyć PTZ, których aktualnie posiadam ?
A: Nie - aby uczystniczyć w bonusowym restocku musisz zdobyć 200 nowych ptz od 3 do 13 kwietnia.

Q: Mam więcej niż 200 PTZ. Mogę uczestniczyć w bonusowym restocku ?
A: Jeśli zdobędziesz nowe 200 PTZ od 3 do 13 kwietnia.

Q: Kiedy będzie bonusowy restock ?
A: Nie podamy ani daty ani godziny restocku.

Q: Jakie są zasady bonusowego restocku ?
A: Jeszcze ich nie ogłosiliśmy, bądźcie cierpliwi, ogłosimy je na Hallway, czyli tam gdzie podajemy informacje.

Q: Skąd wiesz że zdobęde 200 PTZ ?
A: Nasi specjaliści są w stanie sprawdzić czy zdobyłeś 200 PTZ od 3 do 13 kwietnia. Mogą też sprawdzić czy zdobyłeś je uczciwą drogą czy nie np. poprzez tworzenie fake kont.

Q: Obejrzałem już wszystkie filmiki, nie ma szans że zdobęde wystarczającą ilość PTZ
A: Będziemy codziennie dodawać dużo filmików przez Spring fling, więc wracaj i sprawdzaj czy nie możesz zdobyć PTZ ( ta jasne, dodadzą jakieś bunnies i tyle tego będzie), możesz też zdobywać PTZ poprzez zapraszanie znajomych, odpowiadanie w dailies i logowanie się.

A: Kiedy będzie normalny restock?
Q: Po bonusowym.

Niektórych rzeczy nie byłem pewien więc nie tłumaczyłem.

Peace CoolCoolCoolCoolCool


RE: Kilka Restocków W Kwietniu! - Songoku - 04-04-2010 17:46

Zaje##$cie mam jeszcze 115 filmów do obejrzenia na 2 koncie siostry (ale jest moje Smile )
Tylko znowu będzie kilka nocy nieprzespanych Sad


RE: Kilka Restocków W Kwietniu! - Zythus - 04-04-2010 18:41

No beda noce nieprzespane Tongue
Ale przynajmniej większe szanse


RE: Kilka Restocków W Kwietniu! - mar97 - 04-04-2010 18:54

Trochę potrwa, zanim zrobią nowy film!!!!


RE: Kilka Restocków W Kwietniu! - Greg0rr - 04-04-2010 19:07

Ja bd noł lajfować od 25 kwietnia. ehh... Dużo kasy na energetyki poleci, ale co się dla Wii nie robi ;]


RE: Kilka Restocków W Kwietniu! - Tech - 04-04-2010 19:45

Cytat:Q: Kiedy będzie bonusowy restock ?
A: Nie podamy ani daty ani godziny restocku.

Lol. Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Tamtym razem trzeba było 'tylko' 5 dni kampić, a teraz pół miesiąca bo to całe Spring Fling kończy się już 13. Mam nadzieję, że chociaż w przybliżeniu coś podadzą, bo jak nie to to piernicze, bez przesady.


RE: Kilka Restocków W Kwietniu! - NaoS - 05-04-2010 09:14

No jak na razie nie dodali ani jednego filmu :F


RE: Kilka Restocków W Kwietniu! - SZAFI - 05-04-2010 10:55

hah... ale se wymyslili xD Jakos sie przyzwyczailem do pomyslow lockerz...xD