Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka Restocków W Kwietniu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Kilka Restocków W Kwietniu! (/Temat-Kilka-Restockow-W-Kwietniu-4395)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Kilka Restocków W Kwietniu! - szulakaluble - 02-04-2010 23:51

Ta w marcu usa nie miało restocku to w kwietniu bedzie miec....min 2;> bo nie da sie ukryc ze bedzie to zrobione pod nich


RE: Kilka Restocków W Kwietniu! - tv-story - 03-04-2010 00:36

Wy już sobie planujecie po kilka nagród a ja myślę, że będzie można wziąć tylko jedną nagrodę na tych wszystkich restockach...


RE: Kilka Restocków W Kwietniu! - frycu - 03-04-2010 00:41

Get ready for the Lockerz Spring Fling!

Here's the deal:

Over the next ten days, all members who earn 200 PTZ on the site will be able to participate in a redemption. You can earn the 200 PTZ by watching videos, logging in, inviting friends, or answering the Dailies ? all you have to do is earn a total of 200 PTZ between April 3 and April 13. Once you do, you'll be able to take part in our Spring Fling redemption. We'll also be having another redemption in April! It's just our way of celebrating the sunshine and the fact that Lockerz love is in the air. Stay tuned for more details!

Hah Smile to jaki był ten sposób na oglądanie filmików ??? Big GrinBig GrinBig Grin


RE: Kilka Restocków W Kwietniu! - tv-story - 03-04-2010 00:48

Cudnie Smile Szkoda, że przed chwilą obejrzałem wszystkie filmy ale i tak miałem zapraszać dużoo znajomych więc to tylko przyspieszy moją pracę Big Grin Powadzienia Smile
edit. już zaprosiłem 2 osoby Smile


RE: Kilka Restocków W Kwietniu! - rafal95 - 03-04-2010 08:30

chodzi o to ze ten kto zarobi 200 pkt w te dni bedzie bral udzial czy ten kto ma chociaz 200 pkt?


RE: Kilka Restocków W Kwietniu! - arczyyy - 03-04-2010 08:35

ten kto zbierze 200 ;] w te dni ;]


RE: Kilka Restocków W Kwietniu! - rafal95 - 03-04-2010 08:37

to musze uruchomic free VPN jest to legalne?


RE: Kilka Restocków W Kwietniu! - DonHoracy - 03-04-2010 08:53

No cóż ja odpale te DNSy i obejrze zaległe 50 filmów, jak nie więcej Wink Za same filmy zbiore 200PTZ a jeszcze jak dojdą nowe, albo logowanie i dailies to już w ogóle restock mam pewny Wink Opłacało się nie oglądać filmów na napała Smile


RE: Kilka Restocków W Kwietniu! - ksomix - 03-04-2010 09:06

nawet fajnie, ze bedzie kilka restockow, ale wolalbym juz sklepik Tongue


RE: Kilka Restocków W Kwietniu! - wasik-1995 - 03-04-2010 09:30

Alee kaszanka... Ja obejrzałem wszystkie filmiki Tongue To tych 200 pkt nie uzbieram...
No chyba że w końcu wrzucą jakąś sporą paczkę tych filmików.