Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]25 gr za pobranie pliku z CF lub FC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne]25 gr za pobranie pliku z CF lub FC (/Temat-Nieaktualne-25-gr-za-pobranie-pliku-z-CF-lub-FC-43946)



[Nieaktualne]25 gr za pobranie pliku z CF lub FC - lemon666 - 04-10-2011 14:20

Chciałbym Wam zaproponować najlepiej stałą współprace polegającą na codziennym ściąganiu plików prze ze mnie dodanych na Cashfile lub Firecash! Co do którego to możemy się dogadać. ja widziałbym to w ten sposób że codziennie wysyłam Ci mail'a z 25 linkami do małych plików(max.1MB) które będą zawierały kilku literowy kod, wy mi odsyłacie maila z kodami i ja je sprawdzam, jeśli się zgadzają to zaliczam Tobie te pliki. Co do wypłaty to jestem za tym żeby była ona na początku następnego miesiąca. Po tym jak ja otrzymam wypłatę z wyżej wymienionego serwisu.
Sądzę że jest korzystna oferta, mianowicie:
25(plików)*25groszy*30dni
25*25*30= 18750groszy+187,5 zł(Wasz zarobek w ciągu miesiąca)
Mam nadzieję że moja oferta Was zainteresuje!
Proszę o kontakt na GG.
GG: 38363107


[Nieaktualne]25 gr za pobranie pliku z CF lub FC - Killer - 29-07-2012 08:47

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.