Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trochę info o sklepie i przyszłości Lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Trochę info o sklepie i przyszłości Lockerz (/Temat-Troche-info-o-sklepie-i-przyszlosci-Lockerz-4382)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Trochę info o sklepie i przyszłości Lockerz - Tech - 02-04-2010 16:47

Oczywiście Lockerz nie raczy nas poinformować o swoich planach, ale na szczęście Kathy powiedziała coś więcej (email nie jest mój).

Pytania:
Cytat:1. Will the 24/7 PTZ place have prizes 4x again? So like the the Xbox 360 would be 10,000 PTZ? I feel like that would be the only way you guys could not lose money?
2. Does "late year" mean you guys will launch more towards December or more like August?

1. Czy po wprowadzeniu sklepu 24/7 ceny znowu wzrosną 4x? Czyli jakbym chciał zamówić Xboxa 360 to wyniesie mnie on 10000 PTZ? To byłby chyba jedyny sposób żebyście na tym nie stracili.
2. Czy "późnym rokiem" oznacza, że wystartujecie w grudniu czy może bardziej w sierpniu?

Odpowiedzi:
Cytat:1. Possibly--soon there will be THOUSANDS of videos and games, and members will also earn PTZ for purchases, downloads, and so much more. At that point, members will be earning at such a rate that it will probably make sense for there to ba another PTZ raise.
2. We never said "late year." We're hoping for the next few months.

1. Prawdopodobnie - wkrótce będą TYSIĄCE filmików i gier oraz członkowie będą zarabiać PTZ także przez zakupy, pobieranie czegoś i wiele więcej. Gdy dojdziemy do takiego momentu logiczna będzie kolejna podwyżka cen PTZ.
2. Nigdy nie powiedzieliśmy "późnym rokiem". Mamy nadzieję wprowadzić to w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

I jeszcze jeden bardzo ważny cytat dotyczący sklepu:

Cytat:You will be able to purchase with money, PTZ, or a combination of PTZ and money.

Będziecie mogli kupować w sklepie produkty za pieniądze, PTZ, lub kombinację PTZ i pieniędzy.

--------------------------------------------------------------------

Czyli tak podsumowując, dla leniwych:
- sklep będzie w ciągu kilku miesięcy i będzie można kupować rzeczy za same PTZ
- niedługo wejdą też nowe sposoby zarabiania PTZ, a wraz z nimi KOLEJNA PODWYŻKA CEN PTZ!


Ile z tych obietnic jest prawdy, to się dopiero przekonamy Wink

--------------------------------------------------------------------


RE: Trochę info o sklepie i przyszłości Lockerz - Rambot1c - 02-04-2010 16:49

Troche lipa, ze znowu ceny wzrosna ;/


RE: Trochę info o sklepie i przyszłości Lockerz - Zythus - 02-04-2010 16:55

Znowu ceny wzrosną, no lipa :F


RE: Trochę info o sklepie i przyszłości Lockerz - wikiwik16 - 02-04-2010 16:57

Wzrosną ceny, ale w zamian dojda nowe możliwości zdobywania PTZ, będzie sklep, będzie "prawdopodobnie" lepszy dostępd do nagród.
Nie bedziemy musieli czkeać na restock i walczyc między soba aby zdobyć np. sraipoda 8GB albo inny gadget.
Wiec wszystko ma swoje plusy i minusy, ale sa i tacy którym nigdy sie nie dogodziSmile
Pozdrawiam


RE: Trochę info o sklepie i przyszłości Lockerz - matid20 - 02-04-2010 17:11

+ leci Wink
wolę kolejną podwyżkę i nowe sposoby na PTZ,
niż te powalone restocki Smile


RE: Trochę info o sklepie i przyszłości Lockerz - CARLOS - 02-04-2010 17:15

UP: bo jestes slaby i lecisz na latwizne, wykaż sie czyms a nie siedzisz przy tym pudle i narzekasz.


RE: Trochę info o sklepie i przyszłości Lockerz - matid20 - 02-04-2010 17:48

CARLOS,
no rzeczywiście,
lepiej marnować sobie ok. 3 noce w czekaniu na restock,
niż komfortowo wejść do sklepu i zamówić upragnioną nagrodę.


RE: Trochę info o sklepie i przyszłości Lockerz - Greg0rr - 02-04-2010 17:52

No i ja jestem szczęśliwy. Dodanie nowych sposobów zdobywania PTZ oraz 24/7 zrównoważy podwyżkę cen. Jeśli tak się stanie to mi pasi.

(02-04-2010 17:15)CARLOS napisał(a):  UP: bo jestes slaby i lecisz na latwizne, wykaż sie czyms a nie siedzisz przy tym pudle i narzekasz.

Myślę, że każdy zarejestrował się na tej stronie aby coś wygrać a nie czymś się wykazać.


RE: Trochę info o sklepie i przyszłości Lockerz - magik1907 - 02-04-2010 17:54

No, mi tam wszystko pasi oprócz tych porombanych restocków


RE: Trochę info o sklepie i przyszłości Lockerz - Mlody666 - 02-04-2010 18:52

(02-04-2010 17:11)matid20 napisał(a):  + leci Wink
wolę kolejną podwyżkę i nowe sposoby na PTZ,
niż te powalone restocki Smile

Nic dodać nic ująć Big Grin