Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
websyndic.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: websyndic.com (/Temat-websyndic-com-43789)



websyndic.com - jabolek1991 - 01-10-2011 01:16

Witam, wiem, że stronka bardzo stara ale przykuła mi uwagę 1 rzecz. Zarejestrowałem się tam w 2009 i nie było wtedy możliwości zarabiania w Euro tylko można było surfować na credyty i zamieniać na wyświetlenia swojej strony. Nie wchodziłem dawno a dziś patrzę, że jest możliwość surfu za dość dobrą stawkę bo 1000 punktów = 0,04 E i na forum widziałem, że ludzie chwalili się wypłatami, min 5 Euro. No i teraz zdziwienie gdy regnąłem się na moim telefonie jako swoj polecony (fajna rzecz surf działa mi na tel ;D ) ale niestety mogę surfować tylko za credyty i wizja szybkiego zarobku znikła. Wie ktoś może o co chodzi ? Czemu 1 konta mogą surfować za Euro a jedne nie ? Czy może tylko te stare konta mogą a nowe nie ? Jak się ktoś orientuje proszę o głos w temacie, pzdr