Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strony do zarabiania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Strony do zarabiania (/Temat-Strony-do-zarabiania-43786)

Strony: 1 2


Strony do zarabiania - Creay72 - 30-09-2011 22:55

Witam jestem nowym użytkownikiem jest to mój pierwszy post i chciałbym się od użytkowników z większym stażem dowiedzieć jak zarabiać przez internet ostatnio dowiedziałem się o stronce 20dollars2surf ile mniej więcej można na niej zarobić miesięcznie czy są inne stronki tego typu na których mogę zarobić kilkanaście lub kilkadziesiąt złoty dziennie jak tak to proszę o podanie stronek tego typu i jak już byście podali to proszę o napisanie ile można zarobić mniej więcej dziennie.


RE: Strony do zarabiania - Karpik - 30-09-2011 23:00

20dollars2surf odpuść sobie zdecydowanie...

Jest wiele stron różnego rodzaju... Na niektórych możesz się rejestrować, wypełniać ankiety i mieć 10złotych dziennie, na innych nakłaniasz innych do rejestracji i też około 10 złotych zarabiasz, lub zajmujesz się uploadowaniem

Jeżeli chcesz pomocy zapraszam GG 283640, zawsze pomocny Smile


RE: Strony do zarabiania - Qwik - 01-10-2011 09:37

Na MyPay możesz się zarejestrować.Około 10zł do 15zł można.


RE: Strony do zarabiania - Killer - 01-10-2011 11:47

mozesz zarobić i po 100-200 zł dziennie, jednak jeśli wcześniej tego nie robiłeś to o tym zapomnij liczy się doświadczenie w kilka dni do tego nie dojdziesz, jednak po kilkanaście złotych dziennie bez większych problemów można zgarnąć na uploadzie. Sharecash i inne serwisy tego typu to najlepszy wybór.


RE: Strony do zarabiania - Ciastek - 01-10-2011 16:53

No tak jak napisał karpik. 20dollarsurf się nie opłaca ja próbowałem i przez miesiąc zaledwie 1.29$.Polecam uploadować albo na sharecash albo na wupload.


RE: Strony do zarabiania - DarkDevil11 - 01-10-2011 20:20

Jeżeli jesteś ogarnięty w temacie bo bardziej proponowałbym ShareCash niż Wupload...


RE: Strony do zarabiania - lemon666 - 04-10-2011 14:02

Ja bym się skłaniał ku cashfile lub firecash.
wieksze stawki niż na SH.


RE: Strony do zarabiania - Jaro070 - 06-10-2011 19:00

Ja zaczynałem od Get Paidu. Kilka stron opisałem tutaj: http://kasobranie.info/


RE: Strony do zarabiania - Killer - 06-10-2011 19:38

@up
gdybym ja od czegoś takiego zaczął to pewnie już bym w sieci nie zarabiał.
Przecież to jest lipa.


RE: Strony do zarabiania - xBlackxK - 06-10-2011 20:20

Tak jak wyżej zacznij od Uploadu (PPA) - polega to na wypełnianiu ankiet przed pobraniem, najbardziej znane są FireCash, ShareCash lub CashFile polecam te dwa pierwszeSmile
Co do metody to blog i YouTube, żeby wiedzieć więcej tu masz poradnik http://zarabiam.com/Temat-Zacznij-zarabiac-z-FireCash-Poradnik-zarabiania-38702Smile Nie jest to mega super gdzie zdobędziesz wiedzę jak zarabiać po 100 zł dziennie, ale masz dużo opisane co i jak.
PS: Jak bd chciał to z czasem dojdziesz do perfekcji!