Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupię maile: 250 sztuk (nieaktualne) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupię maile: 250 sztuk (nieaktualne) (/Temat-Kupie-maile-250-sztuk-nieaktualne-43774)



Kupię maile: 250 sztuk (nieaktualne) - M512 - 30-09-2011 19:31

Witam

Kupię 250 gotowych, aktywowanych maili w serwisie hotmail.com. Zlecenie obejmuje nie tylko założenie
adresów mailowych, ale również przekierowanie poczty ze wszystkich kont na jeden, podany przeze mnie adres.
Robi się to w następujący sposób:

opcje > więcej opcji > Przesyłanie dalej poczty e-mail > wkleja się do okienka podanego przeze mnie maila > gotowe
(*można też wyciągnąć bezpośredni link do przekierowań, co przyspieszy proces ograniczając Twoją rolę do dwóch kliknięć Smile

Loginy mogą być wylosowanymi znakami, ważne jest aby wszystkie hasła były takie same.

Zainteresowanych proszę o kontakt: [email protected].
Cena usługi do ustalenia, czekam na propozycję.

//NIEAKTUALNE


RE: Kupię maile: 250 sztuk (hotmail) - M512 - 01-10-2011 00:39

zmieniłem całkowicie treść wiadomości, zainteresowanych proszę o ponowne przeczytanie pierwszego postu Smile