Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dam E-maile za rejestracje. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dam E-maile za rejestracje. (/Temat-Dam-E-maile-za-rejestracje-4374)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dam E-maile za rejestracje. - mihh - 09-04-2010 21:22

ja chętnie zrobię konto ale mogę otworzyć 2? ale 50 email dal każej osoby czy jak?


RE: Dam E-maile za rejestracje. - dawid_wml - 10-04-2010 13:18

(09-04-2010 19:54)Killer napisał(a):  decyzja ? pomysl o czym piszesz. A jak chcesz kłamać to rób to dobrze Smile

to przeciez proste i logiczne
ze sam sie rejestrujesz zeby ktos zyskal punkty a pozniej prezz Ciebie bany dostana albo im nagrod nie wydaja...
to ich sprawa czy skorzystaja czy nie ja ich tylko ostrzegam to że się bedziesz bronił również jest logiczne.

Za późno napisałeś, potwierdziłem 2 maile, mam nadzieję, że nie dostane żadnej "niespodzianki".

Chyba masz rację, druga osoba zarejestrowała się ok 3 minuty po pierwszej. Może napisać do lockerz w tej sprawie ?


RE: Dam E-maile za rejestracje. - Admin - 11-04-2010 09:01

czyli kolega robi konta u siebie w domu to chyba oczywiste.
usuwam żeby nie posypała się fala banów.


Dam E-maile za rejestracje. - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.