Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dam E-maile za rejestracje. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dam E-maile za rejestracje. (/Temat-Dam-E-maile-za-rejestracje-4374)

Strony: 1 2 3 4 5


Dam E-maile za rejestracje. - foxofixo - 02-04-2010 13:51

Witam.

Mam do oddania około 50 e-maili osób które zarejestrują na Lockerz.com. Każdy e-mail jest opatrzony gwarancją iż w razie braku rejestracji bezpłatna wymiana na inny. W zamian pragnę prosić o rejestracje w serwisie TakeAGift.pl jako mój polecony oraz wypełnienie ankiety. Dzięki poprawnej wypełnieniu ankiety dostaniesz 500 Stars na start a ja dostane 40% tego zarobku czyli 200 Stars.

Chętnych proszę o wpisywaniu się w tym temacie.

Link do rejestracji jako mój polecony:

http://www.takeagift.pl

Pozdrawiam

Status zamówień

Zrealizowane:


1.hd2d Ilość: x1
2.Devilry225 Ilość: x6
3.bednar213 Ilość: x1
4.mag1313 Ilość x1
5.tuxus Ilość x2
6.reedo Ilość x2
7.Drold Ilość x7
8.kolaxxx Ilość x11

Weryfikacja / Realizacja


1.tuxus Ilość x6 - REALIZACJA
2.bednar213 Ilość x18 - REALIZACJA
3.dawid_wml Ilość x2 - REALIZACJA
4.Drold Ilość x5 - REALIZACJA
5.admsonm Ilość x2 - REALIZACJA
6.shaggan Ilość x2 - REALIZACJA
7.adik0070 Ilość x1 - REALIZACJA
8.mag1313 Ilość x3 - REALIZACJA

Odrzucone


1. piekar

Każdą osobę która pragnie się zarejestrować proszę po ukończeniu tej czynności o wpis w tym temacie używając tego szablonu.

Login TakeAGift.pl (użyty podczas rejestracji):
Pierwsze zadanie (ankieta) uzupełniona:
Przybliżona godzina rejestracji:

@EDIT

Informuję iż to normalne, że po przejściu z mojego linka przenosi na stronę główną. Jeżeli po wejściu do formularza rejestracji ujrzysz nad napisem zarejestruj się tekst: "Osoba polecająca: xemiosx oznacza iż wszystko ok. PO REJESTRACJI NIE ZAPOMNIJ ZWERYFIKOWAĆ E-MAILA ORAZ UZUPEŁNIĆ ANKIETY (pierwszego zadania).


Po zakończeniu wymiany proszę o pozytywną opinie w tym temacie oraz + przy repucie

Pozostało adresów e-mail: 1

@EDIT 2

Informuję iż jest możliwość wymiany za więcej niż 1 emaila. Gdy chcesz się wymienić na np na 5 e-maili wystarczy że zarejestrujesz 5 nowych kont w serwisie TakeAGift.pl z mojego linka, potwierdzisz je klikając w specjalny link w e-mailu i odpowiesz na ankietę (pierwsze zadanie). Po wykonaniu zadania dopisz w formularzu iż zarejestrowałeś x Kont. Ilość adresów e-mail będzie aktualizowana 1 raz na dzień

@EDIT 3

Uwaga ! Uwaga !

Tylko teraz taka okazja. Chcesz jeszcze więcej znajomych na Lockerz.com albo TakeAGift.pl, a może na Qday.pl ? Mogę to życzenie spełnić. Za każdą rejestracje wraz z wypełnioną 1 ofertą jako mój polecony w serwisie FreebieJeebies.co.uk daje niesamowitą nagrodę ! 5 Poleconych w jednym z wybranych serwisów Lockerz.com, TakeAGift.pl, Qday.pl. Chętnych proszę o kontakt na PW. (Uwaga wymagana karta bankowa debetowa bądź kredytowa)


RE: Dam E-maile za rejestracje. - piekar - 02-04-2010 14:16

ja się zarejestrowałem


RE: Dam E-maile za rejestracje. - foxofixo - 02-04-2010 15:03

(02-04-2010 14:16)piekar napisał(a):  ja się zarejestrowałem

Proszę o podanie loginu wpisanego podczas rejestracji w celu weryfikacji. Czy Pan uzupełnił ankietę (pierwsze zadanie) ?


RE: Dam E-maile za rejestracje. - hd2d - 02-04-2010 15:17

Przyjemnia współpraca. Dzięki za wszystko


RE: Dam E-maile za rejestracje. - mag1313 - 02-04-2010 17:59

jestem zainteresowany lecz link przenosi mnie na stronę logowania. czy jak przejdę na rejestrację to będę poleconym przez Ciebie?


RE: Dam E-maile za rejestracje. - bednar213 - 02-04-2010 20:51

Zarejestrowałem się, odpowiedziałem w ankiecie. Login: kobe95.


RE: Dam E-maile za rejestracje. - Devilry225 - 02-04-2010 21:05

Login TakeAGift.pl (użyty podczas rejestracji): Devilryx
Pierwsze zadanie (ankieta) uzupełniona: Uzupełniona
Przybliżona godzina rejestracji: 22:2-4


RE: Dam E-maile za rejestracje. - foxofixo - 02-04-2010 22:13

(02-04-2010 17:59)mag1313 napisał(a):  jestem zainteresowany lecz link przenosi mnie na stronę logowania. czy jak przejdę na rejestrację to będę poleconym przez Ciebie?

Informuję iż to normalne, że po przejściu z mojego linka przenosi na stronę główną. Jeżeli po wejściu do formularza rejestracji ujrzysz nad napisem zarejestruj się tekst: "Osoba polecająca: xemiosx oznacza iż wszystko ok. PO REJESTRACJI NIE ZAPOMNIJ ZWERYFIKOWAĆ E-MAILA ORAZ UZUPEŁNIĆ ANKIETY (pierwszego zadania).


RE: Dam E-maile za rejestracje. - mag1313 - 03-04-2010 07:19

Login TakeAGift.pl (użyty podczas rejestracji): mag1313
Pierwsze zadanie (ankieta) uzupełniona: Uzupełniona
Przybliżona godzina rejestracji: 08.14-15

Login TakeAGift.pl (użyty podczas rejestracji): alasska
Pierwsze zadanie (ankieta) uzupełniona: Uzupełniona
Przybliżona godzina rejestracji: 13.03-04

Login TakeAGift.pl (użyty podczas rejestracji): Michas_G
Pierwsze zadanie (ankieta) uzupełniona: Uzupełniona
Przybliżona godzina rejestracji: 13.08-09

Login TakeAGift.pl (użyty podczas rejestracji): Olenka_G
Pierwsze zadanie (ankieta) uzupełniona: Uzupełniona
Przybliżona godzina rejestracji: 13.34-35


RE: Dam E-maile za rejestracje. - Devilry225 - 03-04-2010 10:50

Gorąco polecam zarówno usera jak i jego propozycję.Szybki przebieg obu rejestracji.