Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbliżający się restock? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Forum Punktomaniacy.pl (/Forum-Forum-Punktomaniacy-pl-287)
+----- Dział: News (/Forum-News-291)
+----- Wątek: Zbliżający się restock? (/Temat-Zblizajacy-sie-restock-43725)

Strony: 1 2 3


Zbliżający się restock? - Punktomaniacy.pl - 29-09-2011 13:48

Witajcie,

Jak wszyscy wiedzą dawno nie było restocku ogólnego, ponieważ nasz serwis nie skupia na nim uwagi. Jednak już dzisiaj zapowiadamy wam i chcemy, żebyście się dobrze do niego przygotowali, że dnia 22.12.2011 po południu odbędzie się Bożonarodzeniowy restock, na który serdecznie wszystkich zapraszamy. Nagrody, jakie przewidujemy przeznaczyć na ten restock to różne nagrody rzeczowe.

Łączna pula kwoty przeznaczonej na nagrody wyniesie ponad 2.500,00 PLN. 1 punktomaniak będzie miał możliwość zgarnięcia maksymalnie 3 nagród.

Panie i Panowie, myślimy, że to odpowiednia pora na zbieranie punktów. Komentujcie!

Pytania i uwagi proszę pisać w tym temacie lub tutaj.


RE: Zbliżający się restock? - Ty27mek - 29-09-2011 14:08

Wielkanoc w grudniu, czy ja o czymś nie wiem?


RE: Zbliżający się restock? - Punktomaniacy.pl - 29-09-2011 14:10

Co za wpadka, poprawione! Smile


RE: Zbliżający się restock? - Grub63 - 29-09-2011 14:26

Z tym terminem restocku, to przegięcie Lol
Przecież to pierwszy dzień świąt i wszyscy będą biesiadować przy stole z rodziną, a nie czatować na restock przed kompem Undecided


RE: Zbliżający się restock? - Ty27mek - 29-09-2011 14:37

Grub, Pamiętam wigilijne oczekiwanie na resa na TAGu, wołają na kolację, a tu się czeka na resa, kampa, lagi ale wtedy zgarnąłem ostatnią nagrodę - pena 4 GB Smile Niektórzy będą kampić, ale taaaaakie wyprzedzenie restocku jest mega duże. W tym czasie może się bardzo dużo rzeczy stać. Radziłbym zrobić resa na mikołajki Tongue


RE: Zbliżający się restock? - Punktomaniacy.pl - 29-09-2011 14:40

W naszym serwisie użytkownicy podjęli już dyskusje na temat przesunięcia terminu. Do restocku jeszcze długo i wszystko może się zdarzyć. Bierzemy też pod uwagę termin 26, może 27 grudzień.


RE: Zbliżający się restock? - Youtuber - 29-09-2011 14:42

No ja tam u was nie mam konta ale termin restocku jest chyba zrobiony po to żeby jak najmniej ludzi wygrało


RE: Zbliżający się restock? - Punktomaniacy.pl - 29-09-2011 14:50

Termin restocku chcemy ustalić taki, żeby jak najwięcej osób było dostępnych to jedna sprawa, a druga, nagród będzie 385, a jeden użytkownik może wygrać maksimum 3, zatem jeśli wszyscy wezmą po 3 nagrody to wygrać może aż 128 osób. Nie sądzę, żeby wszyscy zdążyli wybrać po 3 nagrody.

Jeśli uważacie, że nagrody powinny być rzeczowe to proszę składajcie propozycje. Można to zrobić też tak, że jeden użytkownik może wziąć maksimum 2 nagrody.


RE: Zbliżający się restock? - Symbian - 08-10-2011 08:33

Podkładka chłodząca pod laptopa http://allegro.pl/laptop-podstawka-chlodzaca-pod-laptopa-podkladka-i1847707229.html Smile


RE: Zbliżający się restock? - Ciastek - 14-10-2011 17:02

popieram propozycję symbiana Smile