Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YepBux + Refback 50% - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: YepBux + Refback 50% (/Temat-YepBux-Refback-50-43707)



YepBux + Refback 50% - kinq96 - 28-09-2011 20:08

Witam, przedstawię wam nowego buxa gdzie właścicielem jest uczciwy admin YimBuxa a mianowicie jest to YemBux. Oto parametry:

Klik - 0.01$ - 0.001
Ref klik - 20%
Min. reklam - 4
Min. Payout - 2.99$
Kupno poleconych - 1.5$ (dożywotni)
Płatność - Instant

Czysty link:
http://www.yepbux.com

Zapraszam do rejestracji z mojego refa:
http://www.yepbux.com/?ref=kinq96

Promonuję Refback 50% po wypłacie.
Jeżeli zarejestrowałeś się z mojego refa wyślij mi na pw swój email PP/AP w celu wysłania pieniędzy po wypłacie.


RE: YepBux + Refback 50% - zibby12 - 29-09-2011 11:53

Dożywotni polecony to coś nowego bo w 99% każdy bux istnieje po kilka dni lub tygodni
Pozdrawiam


RE: YepBux + Refback 50% - kinq96 - 29-09-2011 12:57

To dziwne, bo nawet infinitybux ma dożywotnich wiec wątpie żeby ten okazał się scamem. Nawet admin infinitybuxa polecał yepbuxa


RE: YepBux + Refback 50% - mareczek - 29-09-2011 15:20

Temat do kosza -.- Chłopie weź sie troche zastanów zanim napiszesz. Za przeproszeniem na ch** robisz 2 tematy o dokladnie tym samym buxie? Co do 'dozywotnich' poleconych to moze niekoniecznie bym sie czepial, bo yepbux i bulletbux to zaufane firmy. Czy piszac przy temacie 50% refbacku, masz chociaz pojecie czym jest ten 'refback'? Bo moze po prostu piszesz zeby ladniej wygladalo i zeby wiecej ludzi sie rejestrowalo z twojego linka. To by bylo na tyle. Pozdrawiam.


RE: YepBux + Refback 50% - kinq96 - 29-09-2011 18:44

Po 1. Chłopie, zamów sobie okulary jak najgrubsze, bo napisałem w tamtym wątku żeby moderator usunął go bo przez przypadek 2x się założył.
Po 2. Tak, wiem co to jest Refback chyba w przeciwieństwie do Ciebie.
Pozdrawiam.


RE: YepBux + Refback 50% - mareczek - 30-09-2011 14:01

Nie pluj, po to napisalem 'chlopie, ogarnij sie' zamiast robic 2 tematy a potem prosisz i robisz trud modowi zeby go usuwal wiec jak pisalem ogarnij, bo jestes nowy na forum a juz sie plujesz. Koniec klocenia sie wiec nie spamujmy tego tematu.


RE: YepBux + Refback 50% - kinq96 - 30-09-2011 19:18

(30-09-2011 14:01)mareczek napisał(a):  Nie pluj, po to napisalem 'chlopie, ogarnij sie' zamiast robic 2 tematy a potem prosisz i robisz trud modowi zeby go usuwal
Mecenasie ze wsi - Nie robiłem tych 2 tematów specjalnie, tylko dlatego że komputer mi się zawiesił więc proszę - ogarnij się i pomyśl zanim coś napiszesz.

Bez pozdrowień
kinq96


YepBux + Refback 50% - DDK - 05-08-2012 19:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.