Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na oglądaniu wideo. Czy możliwe ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na oglądaniu wideo. Czy możliwe ? (/Temat-Zarabianie-na-ogladaniu-wideo-Czy-mozliwe-43672)

Strony: 1 2


Zarabianie na oglądaniu wideo. Czy możliwe ? - Doragon - 27-09-2011 22:20

Czy można zarobić na oglądaniu wideo ?
Przeglądałem dziś internet i nie nalazłem nic sensownego.
Np. wstawiamy jakiś link na swoją stronę i płacą nam za odtworzenie
ewentualnie za obejrzane minuty. Bo te serwisy z filmami online chyba tak zarabiają.


RE: Zarabianie na oglądaniu wideo. Czy możliwe ? - InTeR - 27-09-2011 22:21

Tak, jest to możliwe.
MegaVideo.com


RE: Zarabianie na oglądaniu wideo. Czy możliwe ? - Youtuber - 27-09-2011 22:54

Tak jest to możliwe jak napisał kolega inter wyżej


RE: Zarabianie na oglądaniu wideo. Czy możliwe ? - LessiPL - 27-09-2011 23:06

Tyle ze stawki nie sa powalajace, jest też alternatywny youtube, gdzie dostaniesz dolary za wyświetlenia filmu przez innych użytkowników, w tym momencie nie jestem w stanie Ci podac nazwy serwisu. Jeśli go znajde to wstawie go w tym temacie.


RE: Zarabianie na oglądaniu wideo. Czy możliwe ? - InTeR - 27-09-2011 23:07

(27-09-2011 23:06)LessiPL napisał(a):  Tyle ze stawki nie sa powalajace, jest też alternatywny youtube, gdzie dostaniesz dolary za wyświetlenia filmu przez innych użytkowników, w tym momencie nie jestem w stanie Ci podac nazwy serwisu. Jeśli go znajde to wstawie go w tym temacie.

Jakie dolary, nie jest tak łatwo.. Pierwsze to trzeba zostać partnerem YouTube a żeby nim zostać trzeba dużo na to pracować.


RE: Zarabianie na oglądaniu wideo. Czy możliwe ? - ipay - 28-09-2011 00:18

ludzie oglądaj twoje filmy i zarabiasz ta?
jest http://www.videobb.com/


RE: Zarabianie na oglądaniu wideo. Czy możliwe ? - Doragon - 28-09-2011 11:15

Pogrzebałem trochę i znalazłem http://www.videozer.com
Chyba nowy bo od jakiegoś czasu przewija się ten odtwarzacz na różnych stronach.
I potrzeba mniej wyświetleń niż w serwisie (post wyżej)
Polska oczywiście w 4 grupie Sad
Chyba nie lubią Polski.
Według mnie Rosja też powinna być 4 grupie ale Rosja to Rosja.


RE: Zarabianie na oglądaniu wideo. Czy możliwe ? - Qwik - 28-09-2011 15:50

Polacy kombinują z premkami dlatego zawsze w niższych grupach a na videozer trzeba prawdopodobnie obejrzeć cały film żeby zaliczyło a na videobb nie.


RE: Zarabianie na oglądaniu wideo. Czy możliwe ? - jabolek1991 - 30-09-2011 12:10

Czy megavideo płaci jeszcze za oglądanie ? Bo wcześniej mogłem wejść w zakładki ile już mam zaliczonych wyświetleń i ile zarobiłem a teraz nigdzie nie moge tego znaleźć, rzuci ktoś lickiem jak wie gdzie to można sprawdzić ?


RE: Zarabianie na oglądaniu wideo. Czy możliwe ? - Doragon - 08-10-2011 16:59

Witam ponownie.
Mam konta w dwóch serwisach videoBB.com oraz videoZer.com
Pierwsze filmiki wrzuciłem prawie tydzień temu i nie mam naliczonych żadnych wyświetleń.
W internecie piszą że oszukują nie naliczają wyświetleń.
Co sądzicie o tym ?