Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
olądanie kilka razy jednego filmu i inne pytania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: olądanie kilka razy jednego filmu i inne pytania (/Temat-oladanie-kilka-razy-jednego-filmu-i-inne-pytania-43646)



olądanie kilka razy jednego filmu i inne pytania - gertyn - 27-09-2011 16:00

Witam, dzisiaj się zarejestrowałem na locker i obejrzłem filmik za 60PTZ potem wszedłem jescze raz w ten sam filmik i znowu obejrzałem, zrobiłem tak 3 razy i za każdym razem nabiło PTZ. Czy taki sposób nabijania PTZ jest zgodny z regulaminem. Wydaje mi się że tak skoro jest taka możliwość ale wolę zapytać.
pozdrawiam


RE: olądanie kilka razy jednego filmu - pitfromhell - 27-09-2011 16:02

1 filmik moż▲na obejrzeć akurat 3 razy Big Grin


RE: olądanie kilka razy jednego filmu - gertyn - 27-09-2011 16:37

dzięki, mam jeszcze jedno pytanie. W jaki sposób można zdobywać punkty oprócz oglądania filmów?
PS Czy wysyłka do polski jest płatna? Jeśli tak to mozna zapłacić punktami?


RE: olądanie kilka razy jednego filmu - Avaso - 27-09-2011 17:09

głownie to tylko oglądanie filmików, poza tym to logowanie się i odpowiadanie na pytania


wysyłka jest płatna, można zapłacić punktami (ok. 30k ptz za jeden przedmiot)


RE: olądanie kilka razy jednego filmu - gertyn - 27-09-2011 18:03

Dzięki za odpowiedź, jak tam coś kupić bo jak wchodze w zakladke shop to moge kupić tylko zniżki na produkty? Jaki jest koszt wysłania laptopa do polski płacąć PLN?


RE: olądanie kilka razy jednego filmu i inne pytania - polik95 - 27-09-2011 20:53

za przesyłkę możesz zapłacić chyba 30k ptz, ale musisz odłożyć na wszelki wypadek z 400-500 zł na cło.


RE: olądanie kilka razy jednego filmu i inne pytania - gertyn - 27-09-2011 20:56

ok dzięki, ale jak coś kupić za punkty bo znalazłem tylko zniżki na produkty za punkty.