Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostanę poleconym w zamian za lekką pomoc i refback! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zostanę poleconym w zamian za lekką pomoc i refback! (/Temat-Zostane-poleconym-w-zamian-za-lekka-pomoc-i-refback-43623)



Zostanę poleconym w zamian za lekką pomoc i refback! - ipay - 26-09-2011 22:40

Witam.
Mam ofertę - "Zostanę poleconym w zamian za lekką pomoc i refback!" Czyli i ty zarobisz i ja zarobię.
Cennik refbacku to 50% z moich zarobków, A to ile zarobię zależy od ciebie "od tego jak powiesz mi abym zarabiał".
Czyli jeżeli przy twojej pomocy będę zarabiał np. 100$ to będziesz miał 10$ z czego 5$ idzie dla mnie, więc zostanie ci 5$, ale jak będę zarabiał 1000$ to będzie 100$ ale 50$ idzie dla mnie i 50$ zostawiasz dla siebie.
Jeżeli pytasz czy opłacalne, to powiem ci że na pewno opłacalne..
Napiszesz parę słówek a kasa sama leci do ciebie.
GG: 36928995


RE: Zostanę poleconym w zamian za lekką pomoc i refback! - vincentdangogh - 27-09-2011 00:01

EDIT: Nie doczytałem do końca. Sorki za zamieszanie. Mam nadzieję, że kogoś uda Ci się znaleźć.


RE: Zostanę poleconym w zamian za lekką pomoc i refback! - ipay - 27-09-2011 00:02

@Up
Przeczytaj dobrze temat.
Refabck ma być dla mnie, czyli z moich 10% będziesz miał tylko 5% bo 5% chce mieć dla siebie. : )


RE: Zostanę poleconym w zamian za lekką pomoc i refback! - Kurus - 27-09-2011 09:57

Chyba na początek nie znajdziesz osoby,dzięki której takie miliony zarobisz.Nie za dużo wymagasz? Nie dosyć,że ,,tysiące $" to jeszcze refback 5%? Powodzenia.......;]


RE: Zostanę poleconym w zamian za lekką pomoc i refback! - ipay - 27-09-2011 10:47

[do osób piszących]:
jeżeli nie jesteś zainteresowany ofertą, prosiłbym o nie spamowanie mojego tematu.
pozdrawiam.


RE: Zostanę poleconym w zamian za lekką pomoc i refback! - pr3tor - 27-09-2011 15:43

Również uważam to za bez sens... 5% refback? Kto będzie chciał tłumaczyć Tobie i dostać 5%? Lepiej tłumaczyć innej osobie, która da 10%. Ogar : )


Zostanę poleconym w zamian za lekką pomoc i refback! - surfer0700 - 02-01-2015 04:43

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.