Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy program mega PENSJA ... sprawdź:) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowy program mega PENSJA ... sprawdź:) (/Temat-Nowy-program-mega-PENSJA-sprawdz-43599)

Strony: 1 2 3 4


RE: Nowy program mega PENSJA ... sprawdź:) - Por2010 - 01-10-2011 10:52

na 100% to SCAM


RE: Nowy program mega PENSJA ... sprawdź:) - kopmark1 - 12-10-2011 16:10

"Jak długo można pieprzyć, Panowie? No jak długo jeszcze?!"
Program jak program nie jest to żaden mlm, dlatego nie ma produktów tylko dobrowolne darowizny.
Jeżeli ktos nie chce podarowac komuś 15 zł to jego problem. A otrzymywać darowizny mozna szybciej niż w Piątej głębokości Twoich finansów, która mimo iż ma już ponad rok to ciągle działa i jakoś nikt za to nie siedzi, bo trudno się doczepić do czegoś co jest zgodne z prawem podatkowym. Ustawy są jakie są. W naszym kraju sa ludzie którzy dorobili się na niejednym przekręcie a mimo tego działają na mocy prawa bez konsekwencji, bo pieniądz rządzi światem.
Mega pensja to nie program dla ludzi z polityką roszczeniową-bo mi się nalezy
Nic nam się nie nalezy. Zawsze mozna grac w lotto a nóz się uda.
Ja jestem od dwóch tygodni, mam kontakt z adminem strony (bo to nie jest firma) i ludzie pomagają sobie dorobić w tych porąbanych czasach.
Zawsze mozna spróbowac w mlm-ie i robić comiesięcznie zakupy lub opłacać abonament za produkty. Ja wpłaciłem jeden raz 15 zł i już mam zwrot poniesionej kwoty plus kilka wpłat. A program radze potraktowac jako mozliwość dorobienia do swojego budżetu a nie stały zarobek.
Mam osoby które wchodzą do projektu z niektórych mlm-ów zeby zarobić na abonament miesięczny, dopoki nie zaczną zarabiac w swojej firmie.
Dla mnie piramidą są budowle w Egipcie i struktura jak istnieje w ZUS-ie.
http://bit.ly/q0k6iX


RE: Nowy program mega PENSJA ... sprawdź:) - koopex - 06-03-2012 00:57

Witam was serdecznie!

Zanim zacznę pisać cokolwiek, chcę zaznaczyć że brałem udział w wielu "wspaniałych interesach" - na niektórych coś zarobiłem, na innych tylko traciłem. W swojej wieloletniej "karierze" nie spotkałem jeszcze tak skutecznego programu jak ten, który chcę Ci przedstawić. W trzy tygodnie zarobiłem ponad 700 zł! Dla porównania napisze, że w innych programach tego np. Dobry Zarobek czy Piąta Głębokość, zarobiłem przez blisko rok czasu około 30 zł ).

Program ten jest z wielu względów wyjątkowy:

1) Jedyny na którym naprawdę zarabiam! ;-)
2) Dzięki zawartym w nim rozwiązaniom na pierwsze wpłaty czekałem niecałe 3 tygodnie!
3) Po zarejestrowaniu w programie masz dostęp do bardzo wielu ciekawych opcji i darmowych poradników!
4) Dla mnie najważniejszy - ludzie dołączają do tego programu bardzo chętnie, z czym miałem często problem w przypadku innych programów.

Wszystkie instrukcje w jaki sposób zarobić KILKA TYSIĘCY ZŁOTYCH znajdziesz pod :
http://megapensja.pl/?user=koopex


RE: Nowy program mega PENSJA ... sprawdź:) - mireck - 04-04-2012 22:30

To jak to z tym jest w końcu??
Ktoś już sprawdził??


RE: Nowy program mega PENSJA ... sprawdź:) - ciamciaj - 05-04-2012 00:50

mireck, to jest zwykly scam, ja bym tego nie dotykal.


RE: Nowy program mega PENSJA ... sprawdź:) - tomazzi - 05-04-2012 08:32

(04-04-2012 22:30)mireck napisał(a):  To jak to z tym jest w końcu??
Ktoś już sprawdził??


puknij się w głowę i daj sobie z tym gów... spokój

pseudo piramidka w nowym wydaniu darowizn - szukają jeleni na których cwaniacy chcą zarobić - masz mieć do wyboru wyrzucić 15 zł w błoto a wpłacić im - to polecam wyrzucić bo przynajmniej nie będziesz miał na myśli, że wpłaciłeś cwaniakowi który się śmieje teraz z ciebie jakiego jelenia naiwnego znalazł


RE: Nowy program mega PENSJA ... sprawdź:) - Yogii - 05-04-2012 10:39

to jest piramida... gratuluje latwowiernosci


RE: Nowy program mega PENSJA ... sprawdź:) - tomazzi - 05-04-2012 10:49

(05-04-2012 10:39)Yogii napisał(a):  to jest piramida... gratuluje latwowiernosci

wszelkie piramidy w tym kraju są zakazane - więc piramidą to nie jest w świetle prawa - dlatego ma to nową nazwę " pseudo piramida w postaci darowizn" i już w świetle prawa piramidą to nie jest bo wpłacasz dobrowolnie darowiznę - tylko, że w praktyce i każdy myślący człowiek wie doskonale, że to jest piramida Smile


RE: Nowy program mega PENSJA ... sprawdź:) - Yogii - 05-04-2012 11:25

a wiec sprzedaz lawinowa bezproduktywna..........Wink


RE: Nowy program mega PENSJA ... sprawdź:) - Arrekin - 05-04-2012 12:03

To nie jest piramida w sensie rozumienia piramid finansowych.

Kasa trafia do konkretnych osób i schodzi cały czas piętra niżej, a nie rozlewa się cały czas od góry ;p

Co nie zmienia faktu, że jest duże ryzyko że się nic nie zarobi, bo nie dość że trzeba zaprosić innych to jeszcze liczyć, że oni też kogoś zaproszą i Ci zaproszeni też muszą zaprosić żebyś ty cokolwiek dostał