Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
cashNhits.com - wyplaca - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wypłaty (/Forum-Wyplaty-165)
+--- Wątek: cashNhits.com - wyplaca (/Temat-cashNhits-com-wyplaca-43589)

Strony: 1 2 3 4


RE: cashNhits.com - wyplaca - Leos2011 - 31-07-2015 12:21

przez ostatnie dwa dni serwis był niedostępny, chyba serwery padły czy coś ale już jest ok, admin się stara i dalej mozna zarabiać
Mi osobiście wpada od 10 do 15 centów dziennie a klikam praktycznie tylko w godzinach pracy Smile


RE: cashNhits.com - wyplaca - futago - 14-11-2015 20:03

To ile faktycznie dziennie wpada za kliki ?Wink


RE: cashNhits.com - wyplaca - jb90 - 31-12-2015 18:49

Odkopuję Wink Dzisiaj stało się coś dziwnego. Wyklikałem wszystkie 20 reklam i na moim koncie zrobiło się... 340 dolarów !!! Nie wiem co się dzieje. Czy się cieszyć, czy to po prostu jakiś błąd. 2 razy się wylogowywałem i logowałem jeszcze raz a na koncie nadal 340 dolców ! Wirus ? Błąd systemu ? Szczęście ? Tongue


RE: cashNhits.com - wyplaca - Tiger_GG - 31-12-2015 20:12

Mam podobnie, mi dali $220 (miałem 19 reklam do wyklikania, pewnie była wcześniej jeszcze jedna za $120). Po prostu taką cenę mieli za kliknięcie w reklamę Smile, pewnie ktoś przez pomyłkę taką dał stawkę. A tak na marginesie i tak już od dłuższego czasu nie wypłacają ;(. Odpisują tak:
Cytat:Hi there,

Sorry for the inconvenience caused, i know that its taken very long and we apologise for that.

Cashout will be enabled in another few daysSmile

Sneha
CashnHits Support



RE: cashNhits.com - wyplaca - jb90 - 31-12-2015 22:06

aha czyli kolejny scam do kolekcji. Dzięki, bo bym nadal marnował na to czas. Wink


RE: cashNhits.com - wyplaca - maxiu170 - 02-01-2016 19:00

Ktoś wie co stało się z aurorką ?