Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mentos: Wygraj iPoda Nano - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mentos: Wygraj iPoda Nano (/Temat-Mentos-Wygraj-iPoda-Nano-43505)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Mentos: Wygraj iPoda Nano - sylwu - 03-10-2011 17:30

(03-10-2011 16:30)Killer napisał(a):  @goblin

Jeśli sądzisz że unia jest od sponsorowania słodyczy to jesteś skończonym idiotą.

To raczej ironicznie napisał Wink


RE: Mentos: Wygraj iPoda Nano - Zythus - 03-10-2011 17:33

Ja tam wygrałem w konkursie klawke za 4 stówki i co? Leci na allegro, a wcale nie używałem jakichś "czitów" - po prostu dużo próbowałem Smile


RE: Mentos: Wygraj iPoda Nano - sylwu - 03-10-2011 19:30

Wracając do tematu, czy wie ktoś jaka pojemność tego pena?


RE: Mentos: Wygraj iPoda Nano - Admin - 03-10-2011 20:03

@up
nie mam pojecia pewnie 2 gb
co do samego konkursu to mimo ze nienajgorzej mi idzie to nie ma szans dorownac do topki na samym koncu :| jakims cudem oni tam bija wyniki po 800 tysiakow


RE: Mentos: Wygraj iPoda Nano - Admin - 03-10-2011 20:18

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=bh6m6xRnbtU[/my-youtube]

Nakręciłem małe review dla osób które prosiły mnie o pomoc w tym temacie jak i na PW (pozdro qele Tongue), może ktoś podłapie pare sztuczek (najważniejsze to klikać w kulki gdy są w środku), na filmie zauważycie że czasem nawet nie ruszałem kolorowych mentosów które leżały w rogu.


RE: Mentos: Wygraj iPoda Nano - Coristo - 03-10-2011 20:34

No... ładnie ładnie. Ja jak robiłem bo waliły mi się te kolory ^^

Gratki


RE: Mentos: Wygraj iPoda Nano - Ty27mek - 03-10-2011 20:40

Mnie zastanawia jedna rzecz :>
Zostaje Ci 20 sekund do konca ostatniej rundy, na odtwarzaczu jest 8 minut, jest 8minut 20sekund, a do konca rundy zostaje 8 sekund. Na spowalniaczu jedziesz czy jak?


RE: Mentos: Wygraj iPoda Nano - Admin - 03-10-2011 20:49

nie, nagrywaj sobie hipercamem i odpal gre to też Ci będzie miniemalnie spowalniaćSmile ja akurat mam dobrego kompa, ale jak przesiadłem się na laptopa to gra chodziła znacznie wolniej (słaby sprzęt, zintegrowana grafika).


RE: Mentos: Wygraj iPoda Nano - goblin21 - 03-10-2011 21:24

Bardzo ładnie Smile Też bym tak chciał tyle że mam ch*jowy sprzed. Napisze tylko że zdejmowanie pajęczyny z jednego mentosa u mnie trwa około 2 sekund Sad

Dodatkowo, też pewnie wina sprzętu, im dalej zachodzę w jakiejkolwiek grze na FB tym bardziej dana gra mi zwalnia Sad W mentosach raz udało mi się dojść do 7 levelu i uwierzcie bądź nie ale nie miałem animacji tylko "pokaz zdjęć". Około 2 FPS :/

Ten komputer na którym przyszło mi "pracować" tak mnie wqrwia że czasem wylewam żale na wszelkie strony.


RE: Mentos: Wygraj iPoda Nano - Majaczos - 03-10-2011 23:19

Od czego zalezy wysokosc bomusu? Ja mialem najwiecej 61K
A wy?