Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kieszonkowe z 10layers.pl ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wypłaty (/Forum-Wyplaty-165)
+--- Wątek: Kieszonkowe z 10layers.pl ;) (/Temat-Kieszonkowe-z-10layers-pl-43501)



Kieszonkowe z 10layers.pl ;) - fojump - 24-09-2011 13:41

Taka tam mała wypłata za 'inwestowanie' w nic nie robienie Big Grin z 10layers.pl przy czym na początku wpłaciłem 6 zeta Smile
Więcej kasy się robi, tym razem planuję wypłacić więcej Wink

[Obrazek: fjwyplata.png]

pzdr.


RE: Kieszonkowe z 10layers.pl ;) - Gryzon09 - 24-09-2011 18:26

Jak ten serwis działa i w ile to zarobiłeś ?


RE: Kieszonkowe z 10layers.pl ;) - fojump - 25-09-2011 06:17

Zarobiłem to w jakiś tydzień bodajże (na początku września zacząłem grać i później zleciłem wypłate i 19 przyszła kasa Smile bo była promocja, że ludzie dostawali za darmo layersy i dokładali byle jak a ja z moją strategią wygrywałem Wink
chodzi o to, żeby odsłaniać obrazek, który składa się z 10 elementów. jak dołożysz odpowiednią ilość layersów (dokładanie layersów = odsłanianie fragmentów obrazka) to wygrywasz. żeby wygrać trzeba odsłonić dziesiąty element - i tyle Big GrinBig Grin coś jak "co pięćdziesiąty sms wygrywa" jak gdzieś widziałem, tyle że tutaj możesz sprawdzić ile musisz dołożyć żeby wygrać (używasz viewsa, ten znak zapytania Smile ja tam zawsze na pewniaka gram Big Grin jak nie mam pewności to czekam na lepszą okazję
teraz w 5 dni uzbierałem już jakieś 40 dyszki, ale nie wypłacam tyko wykorzystuję narazie do zdobywania kolejnych Smile
ale dzisiaj kończy się promocja na darmowe layersy przy wpłacie więc chyba jeszcze wpłacę coś od siebie z paypala (co ciekawe - za wpłatę za 6 zeta czy za wpłatę za 25 zeta - dostajesz jednego layersa, a za 4 pakiety po 6 zeta dostajesz 4 layersy Big Grin)
myśle że wyjaśniłem na czym polega Wink

btw. 10layers.pl/register.html?ru=forestjump ^^
pzdr.


RE: Kieszonkowe z 10layers.pl ;) - masterex2 - 25-09-2011 12:07

(25-09-2011 06:17)fojump napisał(a):  Zarobiłem to w jakiś tydzień bodajże (na początku września zacząłem grać i później zleciłem wypłate i 19 przyszła kasa Smile bo była promocja, że ludzie dostawali za darmo layersy i dokładali byle jak a ja z moją strategią wygrywałem Wink
chodzi o to, żeby odsłaniać obrazek, który składa się z 10 elementów. jak dołożysz odpowiednią ilość layersów (dokładanie layersów = odsłanianie fragmentów obrazka) to wygrywasz. żeby wygrać trzeba odsłonić dziesiąty element - i tyle Big GrinBig Grin coś jak "co pięćdziesiąty sms wygrywa" jak gdzieś widziałem, tyle że tutaj możesz sprawdzić ile musisz dołożyć żeby wygrać (używasz viewsa, ten znak zapytania Smile ja tam zawsze na pewniaka gram Big Grin jak nie mam pewności to czekam na lepszą okazję
teraz w 5 dni uzbierałem już jakieś 40 dyszki, ale nie wypłacam tyko wykorzystuję narazie do zdobywania kolejnych Smile
ale dzisiaj kończy się promocja na darmowe layersy przy wpłacie więc chyba jeszcze wpłacę coś od siebie z paypala (co ciekawe - za wpłatę za 6 zeta czy za wpłatę za 25 zeta - dostajesz jednego layersa, a za 4 pakiety po 6 zeta dostajesz 4 layersy Big Grin)
myśle że wyjaśniłem na czym polega Wink

btw. 10layers.pl/register.html?ru=forestjump ^^
pzdr.

jak ja kocham chaotyczne pisanie Smile


RE: Kieszonkowe z 10layers.pl ;) - DarkDevil11 - 25-09-2011 12:19

Wygląda to na fajny zarobek jednak musisz napisać to w jaśniejszy sposób bo ciężko się połapać


RE: Kieszonkowe z 10layers.pl ;) - CrisPL - 25-09-2011 12:49

Ja bym się w to nie pakował. Bo można więcej stracić niż zyskać.


RE: Kieszonkowe z 10layers.pl ;) - fojump - 25-09-2011 14:36

(25-09-2011 12:07)masterex2 napisał(a):  jak ja kocham chaotyczne pisanie Smile
hehe spieszyłem się na pociąg i tak wyszło chaotycznie Tongue

to w sumie można poczytać zasady albo filmik obejrzeć z szybką instrukcją (ja się na filmiku właśnie wzorowałem jak grać Smile
http://www.youtube.com/watch?v=BkSwBcZbeOU

@CrisPL czemu? bo ja własnie ostrożnie podchodzę do takich rzeczy i jak wszystko obczaiłem to nie wydawało mi się podejrzane... ale może coś przegapiłem..
miałeś problemy z wypłatą?