Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarabiać DUŻE pieniądze przez internet?[DARMOWY PORADNIK] Wupload - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarabiać DUŻE pieniądze przez internet?[DARMOWY PORADNIK] Wupload (/Temat-Jak-zarabiac-DUZE-pieniadze-przez-internet-DARMOWY-PORADNIK-Wupload-43487)

Strony: 1 2


Jak zarabiać DUŻE pieniądze przez internet?[DARMOWY PORADNIK] Wupload - entrick - 24-09-2011 10:37

Witam!

W tym temacie chciałbym się podzielić z wami moją metodą zarabiania. Nie wymaga ona ŻADNEGO wkładu finansowego, oprócz kilkudziesięciu minut pracy dziennie. I w odróżnieniu od klikania w linki, banery i tym podobne metody zarabiania, moja oferuje całkiem przyzwoite zyski(10-15$ tygodniowo przy 1h pracy dziennie + 3 x 0,5h w weekend)

Jej istotą jest serwis Wupload, który płaci za każde pobranie pliku. Dzięki mojej metodzie nie musisz bać się wolnego internetu czy braku ciekawych plików - pliki bowiem nie przechodzą przez twoje łącze!


Co należy zrobić:
1. Znajdujesz na http://darkwarez.pl/forum/filmy/ ciekawy film w jakimś temacie(Możesz kliknąć na hasło wyświetleń powyżej wyników, aby ułożyły się od najbardziej oglądanych do najmniej) i otwierasz go.
2. Znajdujesz link w poście, w którym jest opisane, co zawiera link. Zwróć uwagę na dane techniczne, JĘZYK FILMU(Staraj się wybierać polskiego lektora, ewentualnie polskie napisy), rozmiar(Nie za mały, ale i nie za duży, najlepiej około 700MB).
3. Otwierasz w serwisie Wupload zakładkę My files > Najeżdzasz na Upload > Wybierasz Remote Upload i w okienko wklejasz link z postu z powyższego punktu ^^. Naciskasz Upload.
4. Na dole strony zostanie wygenerowany nowy link z tym samym plikiem, ale każde pobranie z niego da twojemu kontu 0.02$.
5. Odpowiadasz w temacie z którego wziąłeś plik(Ważne: STARAJ się odpowiadać na początku strony, na samym początku(Jeśli na poprzedniej stronie jest 16 postów), ale nie na końcu. Ludzie najczęściej pobierają z pierwszego postu na stronie. Dlatego napisałem własny program, w którym wpisujesz ilość stron (Widoczna pod nazwą tematu) i ilosć odpowiedzi (widoczne po prawej stronie tematu) a program oblicza i podaje ilość postów na ostatniej stronie.
PROGRAM WYSYŁAM Na MAILA lub PW po rejestracji!)

Ponadto ^^ ciągle pracuję nad programem, i już za niedługo do programu będzie się wklejać całą stronę wyszukiwania, a on automatycznie wskaże tematy, w których Twoja odpowiedź będzie pierwsza na stronie.

Posta należy pisać zgodnie z szablonem, który wysyłam na maila lub pw po rejestracji!

6. Wrzucasz ten sam post na inne forum, np. peb.pl czy to i czekasz na pobrania. Zyski są widoczne na Wupload w My Stats, a po kliknięciu na dany dzień widzisz, ile zarobiłeś na danym pliku.


ZYSKI

Poziom pobrań to ok 100-250 dziennie(Za około 1,5 godziny wrzucania postów) co daje(co najmniej) 100 * 0,02$ = 2$ za godzinę pracy. W złotówkach to około 6 zł. W ciągu roku licząc 2 godziny pracy to około 4,5 tysiąca złotych. Całkiem nieźle?

Gdy na początku Ci nie idzie, pamiętaj, że praktycznie połowę zysków osiąga się w weekend(Od rana w piątek do niedzieli wieczorem), ponieważ wtedy najwięcej ludzi przegląda fora w poszukiwaniu plików. Mi samemu w tydzień udało się zarobić 10$, z czego 4,5$ zarobiłem w weekend.

Ale jak je wypłacić? Otóż jest prosta metoda: zakładasz konto na paypalu, wpisujesz dane do niego na wupload i pieniądze są wypłacane automatycznie. Z paypala możesz płacić nimi za zakupy internetowe lub wypłacić na konto w banku.

Aby udowodnić, że to nie ściema, to moje zyski z ostatnich kilku dni(1h pracy dziennie, 2 w weekend):
[Obrazek: zyski.jpg]

Musisz się oczywiście zarejestrować. Na darkwarez możesz to zrobić z tej strony: http://darkwarez.pl/forum/profile.php?mode=register,
a na Wupload z tej: http://www.wupload.com/. Program dla tych, którzy nie chcą rejestrować się z reflinka: http://www.wupload.com/file/2609736682/Bot_Uplinking.exe


Więc zapraszam, a w przypadku jakichkolwiek pytań pytajcie na maila lub na pw.

Mój nick na darkwarez: entrick96
Mój nick na wupload: entrick_pl


RE: Jak zarabiać DUŻE pieniądze przez internet?[DARMOWY PORADNIK] Wupload - Qwik - 24-09-2011 12:47

Nie ma nic szczególnego w tym poradniku.Same podstawy.


RE: Jak zarabiać DUŻE pieniądze przez internet?[DARMOWY PORADNIK] Wupload - Admin - 24-09-2011 13:58

@up

a tym bardziej nie ma nic szczególnego w zarobkach, elita zarabia więcej na dzień niż Ty w miesiąc na pewno nie nazwałbym tego "DUŻYMI PIENIĘDZMI".
Ale racja, dla kogoś kto nie ma wie o co chodzi to dobry podstawowy poradnik Smile


RE: Jak zarabiać DUŻE pieniądze przez internet?[DARMOWY PORADNIK] Wupload - Lubelak - 24-09-2011 15:38

Miałem podobne zarobki lecz podziękowałem ,przerzuciłem się na PPA i aktualnie zarabiam +/- 10$
Więc radzę się przerzucać na tamte serwisy Big Grin


RE: Jak zarabiać DUŻE pieniądze przez internet?[DARMOWY PORADNIK] Wupload - entrick - 24-09-2011 16:51

(24-09-2011 13:58)Admin napisał(a):  @up

a tym bardziej nie ma nic szczególnego w zarobkach, elita zarabia więcej na dzień niż Ty w miesiąc na pewno nie nazwałbym tego "DUŻYMI PIENIĘDZMI".
Ale racja, dla kogoś kto nie ma wie o co chodzi to dobry podstawowy poradnik Smile

Hmm, można prosić jakieś dodatkowe info, jak oni niby tyle zarabiają? Miliard postów/tematów?

PS. Mam na sprzedaż programik, który na podstawie skopiowanych danych z darkwarez wskazuje tematy, w których jest 16 postów. Cena: 7$(Bardzo wygórowana, ale spędziłem nad nim sporo czasu, a i bardzo fajnie działa)


RE: Jak zarabiać DUŻE pieniądze przez internet?[DARMOWY PORADNIK] Wupload - Qwik - 24-09-2011 17:10

Widać ze nie masz zielonego pojęcia o uploadingu.Nikt Ci nie poda informacji jak zarabiają."Elita" zarabia po 150$ dziennie.Sposób który tutaj zaprezentowałeś to zna każdy.A ten program nie za bardzo się przyda ponieważ każdy poluje na te pierwsze miejsca i nawet z programem trudno się wbić.


RE: Jak zarabiać DUŻE pieniądze przez internet?[DARMOWY PORADNIK] Wupload - Lubelak - 24-09-2011 17:55

(24-09-2011 16:51)entrick napisał(a):  
(24-09-2011 13:58)Admin napisał(a):  @up

a tym bardziej nie ma nic szczególnego w zarobkach, elita zarabia więcej na dzień niż Ty w miesiąc na pewno nie nazwałbym tego "DUŻYMI PIENIĘDZMI".
Ale racja, dla kogoś kto nie ma wie o co chodzi to dobry podstawowy poradnik Smile

Hmm, można prosić jakieś dodatkowe info, jak oni niby tyle zarabiają? Miliard postów/tematów?

PS. Mam na sprzedaż programik, który na podstawie skopiowanych danych z darkwarez wskazuje tematy, w których jest 16 postów. Cena: 7$(Bardzo wygórowana, ale spędziłem nad nim sporo czasu, a i bardzo fajnie działa)

Ten programik kolego kiedyś sprzedawali bodajże po 10zł


RE: Jak zarabiać DUŻE pieniądze przez internet?[DARMOWY PORADNIK] Wupload - Mateusz5511 - 25-09-2011 16:56

skasowane


RE: Jak zarabiać DUŻE pieniądze przez internet?[DARMOWY PORADNIK] Wupload - Por2010 - 25-09-2011 19:36

słaby ten poradnik 2/10


RE: Jak zarabiać DUŻE pieniądze przez internet?[DARMOWY PORADNIK] Wupload - Qwik - 26-09-2011 20:30

To nie jest nawet poradnik tylko porada bardziej lub wskazówka.