Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Likeplus.pl - Sprawdź To ! Wypromuj ZA DARMO Swoją Strone I Fanpage'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Likeplus.pl - Sprawdź To ! Wypromuj ZA DARMO Swoją Strone I Fanpage'a (/Temat-Likeplus-pl-Sprawdz-To-Wypromuj-ZA-DARMO-Swoja-Strone-I-Fanpage-a-43469)



Likeplus.pl - Sprawdź To ! Wypromuj ZA DARMO Swoją Strone I Fanpage'a - Ganek - 23-09-2011 21:27

[Obrazek: b700.jpg]
Kojarzycie enhanceviews ?
Likeplus działa na podobnej zasadzie, dzięki tej stronie możemy wypromować swój fanpage lub własną stronę ( G+ )
Jak to dokładniej działa ? Żeby wypromować swoją strone/fanpage musisz mieć punkty za które zlecisz promowanie własnej strony/fanpage'a.
Jak dostać te pkt ? za polubienie różnych fanpage'ów/ klikniecie G+.
Chyba nie muszę więcej pisać prawda ? :]

Reff: http://likeplus.pl/register.php

Zwykły link: likeplus.pl





RE: Likeplus.pl - Sprawdź To ! Wypromuj ZA DARMO Swoją Strone I Fanpage'a - Satan - 23-09-2011 21:28

Fajna strona, tylko troszkę biednie wygląda na pierwszy rzut oka Tongue Jutro ogarnę Tongue


RE: Likeplus.pl - Sprawdź To ! Wypromuj ZA DARMO Swoją Strone I Fanpage'a - Ganek - 23-09-2011 21:29

Jakby cu to działa, mam już 8 fanów na FB Big Grin


RE: Likeplus.pl - Sprawdź To ! Wypromuj ZA DARMO Swoją Strone I Fanpage'a - jajepa - 14-11-2011 09:34

ktos cos wiecej sie wypowie? mi facebook aktywuje 2 tydzien maila ; o


RE: Likeplus.pl - Sprawdź To ! Wypromuj ZA DARMO Swoją Strone I Fanpage'a - Ganek - 15-11-2011 19:16

Strona cały czas działa, ponad 1000 fanów zebrałem Wink


Likeplus.pl - Sprawdź To ! Wypromuj ZA DARMO Swoją Strone I Fanpage'a - Admin - 11-02-2012 10:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.