Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
10layers.pl - wypłacalni? oszustwo czy dobry pomysł na kasę? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: 10layers.pl - wypłacalni? oszustwo czy dobry pomysł na kasę? (/Temat-10layers-pl-wyplacalni-oszustwo-czy-dobry-pomysl-na-kase-43451)



10layers.pl - wypłacalni? oszustwo czy dobry pomysł na kasę? - niTek - 23-09-2011 15:44

Witam, jestem biernym czytelnikiem forum od dłuzszego czasu ale teraz postanowiłem się zarejestrować, to mój pierwszy post, więc witam Smile
A zarejestrowałem się, by zadać pytanie odnośnie serwisu, który jest w reklamach tutaj na forum Tongue
Czy ktoś rejestrował się/ grał / a może wygrywał coś na 10layers.pl ? Czytałem zasady i instrukcje na czym to polega i doszedłem do wniosku, że to zbyt piękne by było prawdziwe Tongue za łatwo można kasę zdobyć (przy czym trzeba też coś wpłacić na początku i z tego co zrozumiałem 'inwestować' i pomnażać). ma ktoś jakieś doświadczenia?

będę wdzięczny za odpowiedzi, albo jak ktoś coś już od nich dostał jakąś wypłatę to chciałbym wiedzieć Smile niby tam te 5 zeta co się wpłaca to nie dużo kasy ale nie chciałbym wplacać na darmo Smile

pozdr.


RE: 10layers.pl - wypłacalni? oszustwo czy dobry pomysł na kasę? - fojump - 23-09-2011 16:02

cześć Big Grin ja tam 'gram' Big Grin nawet jestem teraz na głównej stronie w ostatnich wygranych bo wczoraj grałem Tongue
najmniej się wpłaca 6 zł nie 5 i dostajesz 10 layersów, chyba że jakaś promocja to więcej Smile
serwis działa od niedawna, pare miesięcy chyba, ja linka dostałem od kumpla który to testował, i udało mi się pomnożyć 10 layersów (+ kilka z poleconych) że do wypłaty miałem 72 zeta SmileSmile dużo nie dużo cieszyłem miche jak powalony Big Grin właśnie się zastanawiałem czy do działu z wygranymi nie wrzucić skrina z wypłaty Smile

jedyny minus, że kasa ponad 1,5 tygodnia szła... bo tylko kase tam można zgarnąć, nie nagrody.
i mogłoby być więcej osób do ogrywania, żeby gra dynamiczniej szła Tongue

ps. w razie czego polecam siebie jako refa - forestjump ^^


RE: 10layers.pl - wypłacalni? oszustwo czy dobry pomysł na kasę? - niTek - 24-09-2011 14:10

A ile musiales zarobic zeby wyplacic?


RE: 10layers.pl - wypłacalni? oszustwo czy dobry pomysł na kasę? - fojump - 24-09-2011 14:36

Właśnie nie ma limitów wypłat!! chociaż jest, minimum to 50 gr hehe Big Grin tzn. nie próbowałem ale da się nawet 0.5 gr, bo w regulaminie czytalem. i nie ma obowiązku jakoś obracać kasą za poleconych, czy coś jak czytałem (na którejś stronie byłem to było trzeba obracać kasą przed wypłatą)