Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chcesz wziąć Wii z lockerz? Zobacz ile Cie wyniesie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Potwierdzenia Nagród (/Forum-Otrzymane-Potwierdzenia-Nagrod-6)
+----- Wątek: Chcesz wziąć Wii z lockerz? Zobacz ile Cie wyniesie (/Temat-Chcesz-wziac-Wii-z-lockerz-Zobacz-ile-Cie-wyniesie-4344)

Strony: 1 2 3


RE: Chcesz wziąć Wii z lockerz? Zobacz ile Cie wyniesie - DonHoracy - 09-04-2010 16:18

Konsola, zasilacz (115v), kabel component (do TV), Wii remote, sensor bar + podstawka, gra Wii Sports, wszystkie papierki, nunchuck, 2 baterie do Wiimota, podstawka pod konsolę. Chyba o niczym nie zapomniałem Wink

Ps. Twoje pytanie mnie zatkało...


RE: Chcesz wziąć Wii z lockerz? Zobacz ile Cie wyniesie - Greg0rr - 11-04-2010 08:34

A ja mam pytanie w związku z bateriami.

Czy trzeba kupić specjalną ładowarkę do pilota czy można taniej kupić baterie z akumulatorem?


RE: Chcesz wziąć Wii z lockerz? Zobacz ile Cie wyniesie - DonHoracy - 11-04-2010 11:25

Możesz używać zwykłych baterii, możesz tam włożyć akumlatorki np. z aparatu cyfrowego ale na allegro są stacje dokujące (koszt to 50zł + przesyłka). W zestawie są 2 akumlatory po 2800mAh + stacja dokująca czyli ładowarka do nich. Całość wygląda tak, jak na załączonym obrazku Wink http://photos04.istore.pl/9632/photos/big/199399.jpg

Ale szczerze powiem że nie ma się co tym przejmować bo zwykłe baterie (alkaliczne) trzymają dosyć długo. Moje wii ma już z 3 tygodnie a cały czas mam 3 kreski Smile (na 3 oczywiście)


RE: Chcesz wziąć Wii z lockerz? Zobacz ile Cie wyniesie - kluczevia - 25-04-2010 13:23

Potrzebuje W miarę szybkiej pomocy na temat Rectosku.
GG 7395757


RE: Chcesz wziąć Wii z lockerz? Zobacz ile Cie wyniesie - lukasz1214 - 18-01-2011 22:28

tez mam wii juz prawie rok i co nie co znam sie na tym jak ty horaxcy znalazlem fajne gry ktore naprawde idzie fajnie pograc tylko szkoda ze by we dwoch grac trzeba wydac ok 100 zł na fdrugi kontroler oraz ze wolno grac gry z NESa i z GBA ..


RE: Chcesz wziąć Wii z lockerz? Zobacz ile Cie wyniesie - diabloo07 - 19-01-2011 01:20

archeolog :O