Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chcesz wziąć Wii z lockerz? Zobacz ile Cie wyniesie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Potwierdzenia Nagród (/Forum-Otrzymane-Potwierdzenia-Nagrod-6)
+----- Wątek: Chcesz wziąć Wii z lockerz? Zobacz ile Cie wyniesie (/Temat-Chcesz-wziac-Wii-z-lockerz-Zobacz-ile-Cie-wyniesie-4344)

Strony: 1 2 3


RE: Chcesz wziąć Wii z lockerz? Zobacz ile Cie wyniesie - Paviano - 03-04-2010 17:05

Przeróbka kosztuje 30zł na allegro.
Do przeróbki dostajesz także YouTube na Wii, Homebrew (przeglądarka internetowa) i inne Tongue


RE: Chcesz wziąć Wii z lockerz? Zobacz ile Cie wyniesie - Greg0rr - 03-04-2010 18:43

(03-04-2010 17:05)Paviano napisał(a):  Przeróbka kosztuje 30zł na allegro.
Do przeróbki dostajesz także YouTube na Wii, Homebrew (przeglądarka internetowa) i inne Tongue

Znalazłem za 10zł. - http://allegro.pl/item974946183_przerobka_wii_bez_utraty_gwarancji_najtaniej.html

Tak jak mówicie, facet oferuje zdalną pomoc.

Skoro dostanę Youtube do bd mógł oglądać filmy? Czytałem, że na Wii jest to nie możliwe. >.<

Jestem noobem w tym temacie, dlatego chciałbym wszystko wiedzieć na wypadek gdyby udało mi się wygrać Wii


RE: Chcesz wziąć Wii z lockerz? Zobacz ile Cie wyniesie - DonHoracy - 04-04-2010 10:06

Ehh wy na prawdę wierzycie w to, co oni tam piszą? Przecież ten YouTube jest w przeglądarce na konsoli... Czyli w operze dla Wii. Wejdziecie na pierwsze lepsze torrenty, wpiszecie opera wii i macie do pobrania to za darmo. Instaluje się to za pomocą "wad menager".


RE: Chcesz wziąć Wii z lockerz? Zobacz ile Cie wyniesie - bartolinni - 06-04-2010 05:51

(03-04-2010 17:05)Paviano napisał(a):  Przeróbka kosztuje 30zł na allegro.
Do przeróbki dostajesz także YouTube na Wii, Homebrew (przeglądarka internetowa) i inne Tongue
-.- Homebrew to nie przeglądarka tylko aplikacja pozwalająca włączać gry i programy markowej roboty.
(02-04-2010 01:41)DonHoracy napisał(a):  Wii mot
?Undecided Chyba ci chodziło o Wii lota


RE: Chcesz wziąć Wii z lockerz? Zobacz ile Cie wyniesie - Paviano - 06-04-2010 15:07

Nie Wii lot a Wii Motion Plus.


RE: Chcesz wziąć Wii z lockerz? Zobacz ile Cie wyniesie - Daminn - 06-04-2010 16:44

(06-04-2010 05:51)bartolinni napisał(a):  -.- Homebrew to nie przeglądarka tylko aplikacja pozwalająca włączać gry i programy markowej roboty.

Chyba domowej roboty, a nie markowej.


RE: Chcesz wziąć Wii z lockerz? Zobacz ile Cie wyniesie - DonHoracy - 07-04-2010 07:51

Pomyliłem się, chciałem napisać internet (channel) i z przyzwyczajenia napisałem homebrew Big Grin


RE: Chcesz wziąć Wii z lockerz? Zobacz ile Cie wyniesie - SZAFI - 07-04-2010 11:17

Spoko FAQ xD przyda sie


RE: Chcesz wziąć Wii z lockerz? Zobacz ile Cie wyniesie - Rafael - 09-04-2010 09:33

a co dodają do WII z lockerza?, tylko sama konsola?, są jakieś kable?, kontroler nunchaku + pilot jest?.


RE: Chcesz wziąć Wii z lockerz? Zobacz ile Cie wyniesie - Greg0rr - 09-04-2010 13:07

(09-04-2010 09:33)Rafael napisał(a):  a co dodają do WII z lockerza?, tylko sama konsola?, są jakieś kable?, kontroler nunchaku + pilot jest?.

-zasilacz
-Wii sports
-Nunchuk + Wiilot
-konsola

I coś tam jeszcze...