Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Podwójne naliczanie weekendowe :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: [Zamknięty]Podwójne naliczanie weekendowe :) (/Temat-Zamkniety-Podwojne-naliczanie-weekendowe-434)



[Zamknięty]Podwójne naliczanie weekendowe :) - Enemy - 19-12-2009 00:19

Żebyście sie nie jarali tym ze wam podwójnie nalicza Big Grin to mówie iż jest to od lockerz rekompensata za 16 grudnia kiedy Dailies było "niedostępne" na ten dzień. Poniżej zamieszczam screena.

[Obrazek: lock8.jpg]


RE: Podwójne naliczanie weekendowe :) - Cypek - 19-12-2009 06:26

czemu ty dostales 8 ptz a ja tylko 4 :/


RE: Podwójne naliczanie weekendowe :) - Dani3lxD - 19-12-2009 09:36

bo on jest z-listerem, jak masz 20 osób zaproszonych to wtedy masz ten status i punkty x2


RE: Podwójne naliczanie weekendowe :) - m-kamillo - 19-12-2009 09:43

Ale niektórzy to są przytłumieni... Tyle razy jest wałkowane że podwójne punkty dostajemy kiedy jestesmy z-listerami...


RE: Podwójne naliczanie weekendowe :) - Kleszczman - 19-12-2009 12:11

Hehehe też się zdziwiłem jak zamiast 2 PTZ wyskoczyło mi 4. I jeszcze wtedy nie wiedziałem o co biega. Temacik odnośnie podwójnego naliczania mamy już w newsach więc ten "enemydown" zamknę a użytkowników prosiłbym o kontynuowanie dyskusji tu: http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=433 Big Grin


[Zamknięty]Podwójne naliczanie weekendowe :) - Admin - 24-04-2011 08:59

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.