Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sieć komórkowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Sieć komórkowa (/Temat-Siec-komorkowa-43369)

Strony: 1 2 3


Sieć komórkowa - mikolaj90 - 21-09-2011 19:33

Witajcie. Zmieniam sieć bo GaduAir zaraz upadnie (kończą działalność) i zastanawiam się nad dobrym wyborem sieci bo nie chce strzelać na ślepo. Oczywiście musi spełniać wymagania:

- Jak najtańsze rozmowy do wszystkich i najtańsze sms'y do wszystkich,
- Pakiety internetowe/darmowy internet po wykupieniu.

Internet jednak jest najważniejszy i nie chodzi mi o aero2 itp.

Podsumowując Plus, Play, Orange, T-mobile czy coś innego ? Jeżeli któraś z tych sieci proszę o podanie argumentów i żeby spełniała wymagania.

@Edit: Jeden temat mój już istnieje ale teraz jest więcej promocji i innych pierdół dlatego nowy temat. I + za każdy sensowny post.


RE: Sieć komórkowa - Youtuber - 21-09-2011 19:38

Orange ponieważ:
-Jak jesteś w Orange Free dostajesz duży pakiet po doładowaniu
-Możliwość dokupienia pakietów
-Tanie rozmowy
Możesz również przenieść swój numer z Gadu Air.


RE: Sieć komórkowa - Daminn - 21-09-2011 19:48

Podstawą jest to w jakiej sieci mają twoi znajomi. Jeśli musisz mieć do wszystkich sieci to raczej Play.


RE: Sieć komórkowa - jakub755 - 21-09-2011 19:51

Z tego co wiem to Play ma nie najlepszy zasięg


RE: Sieć komórkowa - Daminn - 21-09-2011 20:09

No to mało wiesz. Jadą na nadajnikach Plusa wiec zasięg jak Plus, a teraz stawiają własne nadajniki.


RE: Sieć komórkowa - mikolaj90 - 21-09-2011 20:26

Jakieś inne propozycje, sugestie ? Dalej nie wiem jaką sieć wybrać....


RE: Sieć komórkowa - Scoobyx - 21-09-2011 20:32

Też jestem w GG Air więc zostałem zmuszony przenieść się do innej sieci. I zastanawiam się nad FreeM. Internet darmowy ( tylko nie wiem do końca jak z tym jest. Rozmowy też są chyba tanie. Trzeba poczytać coś więcej.


RE: Sieć komórkowa - ambrell - 21-09-2011 20:47

(21-09-2011 20:09)Daminn napisał(a):  No to mało wiesz. Jadą na nadajnikach Plusa wiec zasięg jak Plus, a teraz stawiają własne nadajniki.

Niech stawiają bo jak narazie to słabiutko, orange ma lepszy zasięg.


RE: Sieć komórkowa - Driver - 21-09-2011 20:55

(21-09-2011 20:09)Daminn napisał(a):  No to mało wiesz. Jadą na nadajnikach Plusa wiec zasięg jak Plus, a teraz stawiają własne nadajniki.

jak widac ty tez malo wiesz.... bo zasieg w playu jest nadal fatalny... moja ciocia jak zeszla u siebie na -2 pietro i sie zatrzasnela i dzwonila z telefonu z karta play to nie bylo zasiegu, ale naszczescie miala tez telefon z karta t-mobile - byly dwie kreski i sie dodzwonila


RE: Sieć komórkowa - mariio - 21-09-2011 21:36

PLAY : słaby zasięg ale oferta jest świetna
też mam w play'u abonament i czasem zdarza się że w jakimś bunkrze nie ma zasięgu
ale o play można powiedzieć że nadal świerzaczek więc trochę wyrozumiałości Big Grin

orange też ma słaby sygnał bo jak wejdziesz do bunkru czy gdzieś głębiej to też nie ma zasięgu Tongue

najlepszy zasięg ma t-mobile ( dawna era ) bo jest to jedyna sieć dzięki której byłem w stanie dzwonić i w bunkrze i 10 - 15m pod powierzchnią ziemi ( czyli tam gdzie wymięka play i orange ) dla ciekawskich powiem jeszcze że nawet 2 kreski były Tongue