Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebuje 5zł, Oddaje 15zł! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Potrzebuje 5zł, Oddaje 15zł! (/Temat-Potrzebuje-5zl-Oddaje-15zl-43367)



Potrzebuje 5zł, Oddaje 15zł! - ipay - 21-09-2011 19:09

Witam.
Potrzebuję 5zł na bukmacherkę, oddam 15zł we wtorek, bo we wtorek przyjdzie mi wypłata z kudosnetwork, lub jak szybciej się uwinę, to nawet z bukmacherki oddam te 15zł ; ), pieniądze mogą być na paypal lub na mbank.
GG: 36928995

Pozdrawiam.


RE: Potrzebuje 5zł, Oddaje 15zł! - marcel_kk - 21-09-2011 20:11

Z 9 postami jesteś zajefistyyyy.
Powodzenia w poszukiwaniach ofiarodawców.


RE: Potrzebuje 5zł, Oddaje 15zł! - ipay - 22-09-2011 10:25

to że mam 9 postów to coś oznacza? a gdybym miał 9000 postów i chciał sobie coś oszukać to wtedy byś mi uwierzył? no właśnie, dla mnie posty nie mają znaczenia, liczy się to z kim rozmawiam i czy człowiek wygląda na zaufanego.
Jeżeli ktoś mi nie ufa, to ich sprawa, i nie będę dalej komentował na takie głupie wypowiedzi.

Pozdrawiam.


RE: Potrzebuje 5zł, Oddaje 15zł! - L3oN - 22-09-2011 10:35

Czym więcej masz postów i reputacji tym lepiej dla Ciebie. Można po tym jak piszesz jak się odnosisz do innych czy zaufać Ci. Czym dłużej jesteś na forum i dużo piszesz tym lepsze zdanie sobie wyrabiają inni o tobie. Od razu z góry naskakujesz na niby głupie wypowiedzi, lecz tak nie jest. Mogę dać Ci te 5zł ale prosiłbym o skan dowodu osobistego na pw oraz zdjęcie z Tobą trzymającym ten dowód i karteczkę z nickiem z zarabiam.com