Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[AKTUALIZACJA] Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: [AKTUALIZACJA] Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies (/Temat-AKTUALIZACJA-Informacje-dotyczace-weekendu-podwojne-PTZ-za-dailies-433)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - piotree - 19-12-2009 18:42

Najlepiej jakby był w środę. Przynajmniej szkoła była by z głowy Big Grin


RE: Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - Siom - 19-12-2009 18:48

Uwazam,że restock będzie w wigilie Wink

Dobrze,ze zrobili te punkty x2


RE: Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - xtraradex - 19-12-2009 20:31

Bedzie mega FAIL jak zrobia w np...sylwestra haha xd


RE: [AKTUALIZACJA] Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - Bielak - 19-12-2009 20:34

LOCKERZ Saturday update: 1) Double PTZ for dailies today; 2) To answer a few questions about the next redemption: It WILL happen in December. We WILL be testing new ways to make it better. You will NOT know the date in advance. Stay tuned:-)

Nowa wiadomosc od lockerza na fejsbooku. Tlumaczenie na szybko:
1) Podwojne punkty za dailes dzisiaj
2) Odpowiedzi na kilka pytan nt. restocka: Restock bedzie w grudniu; beda testowac nowe sposoby zeby uczynic go lepszym; nie poznamy daty restocka, badzmy w pogotowiu


RE: [AKTUALIZACJA] Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - krzychu9412 - 19-12-2009 20:49

A mam pytanie czy jak bedzie ten restock to raczej bedzie to w godzinach 2-3 w nocy tak jak tamten czy jak?


RE: [AKTUALIZACJA] Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - KaRMaN - 19-12-2009 20:50

Dobrze zrobili z tymi punktami x2 ;p Znając moje szczęście nic mi się nieuda upolować na restocku ;]


RE: [AKTUALIZACJA] Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - Admin - 19-12-2009 20:51

krzychu czego ty nie rozumiesz ? pisze wyraznie data nie jest znana godzina tak samo i znana nie będzie, może bedzie to 4 rano a może o 15 po południu.


RE: [AKTUALIZACJA] Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - DonHoracy - 19-12-2009 20:52

Restock zrobia 3 razy w jednym dniu. Przestańcie zadawać pytania na które nikt nie zna odpowiedzi. Może być o 02.00, 07.00, 12.00 itd. ale tego nikt nie wie! tak samo jak daty restocku. Możemy się tylko domyślać i mieć nadzieje że nie zrobią go np. w wigilie.


RE: [AKTUALIZACJA] Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - Razer - 19-12-2009 20:54

(19-12-2009 20:52)DonHoracy napisał(a):  Restock zrobia 3 razy w jednym dniu. Przestańcie zadawać pytania na które nikt nie zna odpowiedzi. Może być o 02.00, 07.00, 12.00 itd. ale tego nikt nie wie! tak samo jak daty restocku. Możemy się tylko domyślać i mieć nadzieje że nie zrobią go np. w wigilie.
Teraz nie wiadomo ile będzie restocków... i nie przypominam sobie, by było ich zawsze akurat 3.


RE: [AKTUALIZACJA] Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - DonHoracy - 19-12-2009 20:57

Myślałem że w newsie na facebooku pisali o trzech ale teraz przejrzałem i nie ma nic takiego. Nie wiem skąd mi się ta trójka wzięła. Jedno jest pewne, będzie ich kilka w jednym dniu Smile