Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[AKTUALIZACJA] Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: [AKTUALIZACJA] Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies (/Temat-AKTUALIZACJA-Informacje-dotyczace-weekendu-podwojne-PTZ-za-dailies-433)

Strony: 1 2 3 4 5


[AKTUALIZACJA] Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - DonHoracy - 18-12-2009 23:40

Cytat:LOCKERZ Friday update:1) Amazon gift cards: We are working on getting these to you quickly--please be sure that your info is correct in settings. We'll have an alternative for folks who live in countries with no Amazon affiliate; 2) After the site was down for upgrades for a period of time this week, we're back up. As a thank you for your patience,you'll receive DOUBLE PTZ for dailies on Sat. and Sun. Have a great weekend:-

W wolnym tłumaczeniu:
1. Piątkowa aktualizacja: Pracujemy nad szybkim uzyskaniem kart amazon, prosimy o ewentualne poprawienie informacji w ustawieniach. Musimy znaleźć alternatywę dla mieszkańców krajów, które nie akceptują Amazon
2. Później strona zostanie wyłączona i zaktualizowana na najbliższy weekend, w ramach rekompensaty przez weekend będzie podwójnie naliczane ptz. Dobrege weekendu.


Z wyżej napisanego newsa możemy się domyśleć że w ten weekend odbędzie się restock Smile

Aktualizacja:
Dzisiaj pojawiła się drobna aktualizacja newsa:
Cytat:LOCKERZ Saturday update:
1) Double PTZ for dailies today;
2) To answer a few questions about the next redemption: It WILL happen in December. We WILL be testing new ways to make it better. You will NOT know the date in advance. Stay tuned:-)

Sobotnia aktualizacja:
1. Podwójnie liczone PTZ za dailies w tym dniu.
2. Odpowiedzi na niektóre pytania: W grudniu będziemy testować nowe sposoby odpowiedzi. Nie będziecie znali dokładnej daty restocku. Bądźcie ostrożni.


Nie jestem pewien czy dobrze ująłem ostatnie dwa słowa więc nie bierzcie ich do siebie Wink
Jeżeli coś źle napisałem to proszę o korektę Smile
Źródło: Lockerz facebook


RE: Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - Mariolars - 19-12-2009 09:12

super


RE: Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - m-kamillo - 19-12-2009 09:42

No też tak zrozumiałem że można się spodziewać jutro restocku... Oby


RE: Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - Kilol - 19-12-2009 10:31

Napisali : "Dobrego Weekendu". Hmmm. Możemy się tylko domyślać.Tongue


RE: Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - Admin - 19-12-2009 10:33

(18-12-2009 23:40)DonHoracy napisał(a):  
Cytat:LOCKERZ Friday update:1) Amazon gift cards: We are working on getting these to you quickly--please be sure that your info is correct in settings. We'll have an alternative for folks who live in countries with no Amazon affiliate; 2) After the site was down for upgrades for a period of time this week, we're back up. As a thank you for your patience,you'll receive DOUBLE PTZ for dailies on Sat. and Sun. Have a great weekend:-

W wolnym tłumaczeniu:
1. Piątkowa aktualizacja: Pracujemy nad szybkim uzyskaniem kart amazon, prosimy o ewentualne poprawienie informacji w ustawieniach. Musimy znaleźć alternatywę dla mieszkańców krajów, które nie akceptują Amazon
2. Później strona zostanie wyłączona i zaktualizowana na najbliższy weekend, w ramach rekompensaty przez weekend będzie podwójnie naliczane ptz. Dobrege weekendu.


Z wyżej napisanego newsa możemy się domyśleć że w ten weekend odbędzie się restock Smile




Jeżeli coś źle napisałem to proszę o korektę Smile
Źródło: Lockerz facebook

głupota restocku nie bedzię przez wekkend Smile
ale miło ze dali podwojne punkty.


RE: Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - Jukka - 19-12-2009 10:37

Było by zaje*** jakby był w ten weekend restock.
Ale nie jest to potwierdzone w 100% Sad


RE: Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - WojaS_PL - 19-12-2009 10:39

Fajnie by było, choć mi również się wydaję że jednak go nie będzie. Strzelam że będzie to poniedziałek lub wtorek, akurat wtedy gdy jest jeszcze szkoła -.-


RE: Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - Alyn - 19-12-2009 10:45

A ja strzelam, że dadzą restock 24.12 Wink


RE: Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - DonHoracy - 19-12-2009 10:58

Możemy tak strzelać ale informacja pewna na 100% pojawi się zapewne godzinę, jak nie mniej przed rozpoczęciem restocku i możemy się tylko domyślać że będzie to w nocy naszego czasu.


RE: Informacje dotyczące weekendu - podwójne PTZ za dailies - real - 19-12-2009 11:18

W sumie mógłby już być to bym na PSP upolował. Choc to Lockerz to nigdy nic nie wiadomo ;x