Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam nauczyciela - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam nauczyciela (/Temat-Szukam-nauczyciela-43243)



Szukam nauczyciela - Maniutek665 - 19-09-2011 15:25

Witam
Widzę tutaj wiele osób które się reklamują, aby zacząć zabawę z uploadem. Według tego co wyczytałem na tym forum - wymagane nie jest wiele - tylko abyś został owego "mistrza" poleconym. Zauważyłem, że tutaj jest walka o nowe osoby do uploadingu, więc proszę KONKRETNE osoby które chciałyby mnie wprowadzić w tą krainę.

Czego wymagam :
- wytłumaczenia co jak i dlaczego działa
- wytłumaczenia co i jak robić aby zarobić
- ogólnie wytłumaczenia wszystkiego co jest potrzebne
- pomocy w razie problemów

Co oferuję?
Oczywiście bycie refferem na: filesonic.com, wuupload.com oraz fileserve.com

Oczywiście chciałbym uniknąć sytuacji typu - osoba która umie tyle samo co i ja zgłasza się abym był jego poleconym. Wymagam trochę, jednak w śladowych ilościach ten temat przestudiowałem i wiem, że dana osoba też będzie miała z tego zysk - właśnie dlatego podoba mi się ten system i chciałbym w nim uczestniczyć Big Grin

Czekam na oferty na PW, i w tym temacie. Jeżeli będzie ich dużo - wybiorę najlepszą. Jeżeli żadna oferta mi nie przypasuje - sam zacznę poznawać tajniki tego biznesu, a poleconym będę pierwszej lepszej osoby.


RE: Szukam nauczyciela - Qwik - 19-09-2011 15:39

Odpisałem na PW.


RE: Szukam nauczyciela - Jesus - 22-09-2011 15:00

Witam,

również szukam osoby, która się mną zajmie - udzieli odpowiednich informacji, abym mógł zacząć ' na nia pracowac ' Smile wymagania mam jak kolega wyżej Big Grin


RE: Szukam nauczyciela - Qwik - 22-09-2011 16:22

To zapraszam do mnie http://zarabiam.com/Temat-Qwik-Reffback-i-Pomoc-na-Filesonic-Wupload-15-dziennie-Sposoby-na-remote-upload-40485


Szukam nauczyciela - Admin - 10-02-2013 11:14

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.