Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SE xperia x10 mini pro czy inny telefon ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: SE xperia x10 mini pro czy inny telefon ? (/Temat-SE-xperia-x10-mini-pro-czy-inny-telefon-43231)

Strony: 1 2


SE xperia x10 mini pro czy inny telefon ? - Lontek - 19-09-2011 07:43

Otóż niedługo będę kupował telefon i myślę nad xperią x10 mini pro
Moje wymagania:
-wifi
-qwerty ( wysuowane)
- android

No i mam do dyspozycji tak 600 może troszeczkę więcej. Więc jak oceniacie tą xperię ?


RE: SE xperia x10 mini pro czy inny telefon ? - ptasior - 19-09-2011 07:49

Coś z htc Smile


RE: SE xperia x10 mini pro czy inny telefon ? - Jeppers - 19-09-2011 09:12

Mam xperie x10 mini pro i nie mogę narzekać, same pozytywy, może troszkę krótko bateria trzyma, ale to raczej norma bo ciągle coś na nim odpalone. W tej cenie masz w zasadzie do wyboru z takich lepszych to Xperie x10 mini pro, Vivaz Pro (może dostaniesz), Nokia C6 i Nokia N97 mini. Wiem, że Nokia C6 jest fajnym telefonem (ma symbiana, nie wiem czy dla Ciebie to przeszkoda). Ja mogę się tylko wypowiedzieć szerzej na temat x10 mini pro. Jestem zadowolony z tego telefonu i spełnia moje oczekiwania. Klawiatura na początku wydaje się małą, ale potem jak się przyzwyczaisz to śmiga aż miło Smile


RE: SE xperia x10 mini pro czy inny telefon ? - Daminn - 19-09-2011 16:16

Mam okazje się nią bawić.. Jest za mała! Nie wygodna strasznie i cięzko, przynajmniej mi, się pisze na tej klawiaturce. Polecam dozbierać i kupić, jeśli fizyczna klawiatura jest tak bardzo ważna, Desire Z.


RE: SE xperia x10 mini pro czy inny telefon ? - Lontek - 19-09-2011 19:50

No Jeppersie o takie coś mi chodziło. Dobrze,że wypowiedział się ktoś kto użytkuje tego telefonu na codzień. Także chyba zdecyduję się na tą Xperię Wink


RE: SE xperia x10 mini pro czy inny telefon ? - Tomek - 20-09-2011 14:49

Lontek, świetny wybór! chociaż daminn ma częsciowo racje, telefon jest troszku maly i nawet mi, osobie z malymi palcami trudno jest go obslugiwac. ja bym ci polecal Sony Ericssona Xperie Mini Pro (nie, nie chodzi mi o X10 mini pro) lub Xperie X8.

EDIT: a sorry nie doczytalem ze chcesz fizyczne qwerty


RE: SE xperia x10 mini pro czy inny telefon ? - Zythus - 20-09-2011 19:40

O wiele bardziej wolałbym większy ekran, wygodniejszy zarazem i zarazem wygodniejszą klawiaturę (jak dla mnie ) + lepsza rozdziałka, lepszy procesor więcej wbudowanej pamięci i nagrywanie w HD.


RE: SE xperia x10 mini pro czy inny telefon ? - Lontek - 20-09-2011 20:27

Czyli co polecasz Zythus ? Wink


RE: SE xperia x10 mini pro czy inny telefon ? - mikolaj90 - 20-09-2011 20:39

Jeżeli chcesz mieć dobry telefon kup xperie x10 mini pro. Za 600 złotych dostaniesz nowiutki telefon. Jeżeli jego wymagania Ci pasują nie ma się nad czym zastanawiać. Jeżeli zaś chcesz jeszcze lepszy telefon musisz dozbierać pieniędzy.


RE: SE xperia x10 mini pro czy inny telefon ? - Zythus - 20-09-2011 20:52

@Lontek
Desire Z Smile