Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bux2get.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: bux2get.com (/Temat-bux2get-com-43226)



bux2get.com - larry1976 - 19-09-2011 00:20

[Obrazek: banner_1_300x250.jpg]


Pierwszym programem, który chciałbym Wam polecić jest Bux4ad, czyli program partnerski, w którym zarabiamy za publikację reklam sponsorów strony.

Zarabiamy 0.05$ za każdą unikalną wizytę na stronie. Natomiast za rejestrację otrzymujemy aż 3$. Dzięki temu w bardzo krótkim czasie możemy dorobić naprawdę dużych pieniędzy.
Nawet 5000 $ na miesiąc. To bardzo się opłaca.
Za 4000 unikalnych wizyt otrzymacie aż 200$ czyli minimum do wypłaty, które realizowane są na konto Paypal, Moneybookers, Alertpay lub na konto bankowe.

P.S. Tak z mego doświadczenia na dzień idzie $3 nabić jest limit czyli 60 wejść

REJESTRACJA (tu lub kliknij na baner)


[Obrazek: banner_1_468x60.gif]


RE: bux2get.com - VePest - 19-09-2011 18:49

Masz może dowód wypłaty?

I wlg. powiedz gdzie mam klikać bo nie ogarniam tej strony.


RE: bux2get.com - ctrl - 23-09-2011 14:58

Przecież to jest SCAM !!! Poczytaj zagraniczne fora i np. dowiesz się, że używają 3 domen : bux2get.com
bigextracash.com bux4ad.com. Ja czytając w/w fora nie natrafiłem na konkretne dowody wypłat..jedyne jakieś podejrzane od podejrzanych osób Sad Dużo jest za to osób co piszą, że utknęli na jakiejś kwocie np. 145 $ i od dwóch miesięcy ani złamanego centa nie wpadnie do banku Sad Zresztą ja też utknąłem i lipa Sad


bux2get.com - DDK - 05-08-2012 19:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.