Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wszystko z darmo? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Dyskusja (/Forum-Dyskusja-51)
+----- Wątek: Wszystko z darmo? (/Temat-Wszystko-z-darmo-4322)

Strony: 1 2


RE: Wszystko z darmo? - Admin - 01-04-2010 23:06

nie przesadzajcie ze zdobywa sę 550 starsów na dzień....

punkty będą za reklamy, znajomych, konkursy i wiele innych bajerów szczególnie dla kont elite
w pierwszych godzinach udało mi się osiąnąć praktycznie punkty na najtańszą nagrode :

Ilość starsów: 18 400
Ilość comet: 10


a co do qday vs tag
to bede kibicował tym od któych dostane pierwszego pendriva Big Grin


RE: Wszystko z darmo? - Alcor - 02-04-2010 01:01

(01-04-2010 23:06)Admin napisał(a):  nie przesadzajcie ze zdobywa sę 550 starsów na dzień....

punkty będą za reklamy, znajomych, konkursy i wiele innych bajerów szczególnie dla kont elite
w pierwszych godzinach udało mi się osiąnąć praktycznie punkty na najtańszą nagrode :

Ilość starsów: 18 400
Ilość comet: 10


a co do qday vs tag
to bede kibicował tym od któych dostane pierwszego pendriva Big Grin

Jesteś boski.


RE: Wszystko z darmo? - DonHoracy - 02-04-2010 01:04

Jakie gówno, to jakiś idiota chyba wymyślił a wam to się jeszcze podoba? Konta premium? A co to rapidshare? Lockerz jakoś nie ma kont premium, mało tego rozdają imac'i warte u nas ~6000zł i jakoś potrafią utrzymać domene i pewnie nie mało na tym zarobić. Jak dla mnie ten takeagift to wielka ściema. Za miesiąc, dwa akurat przed "restockiem" zniknie strona z internetu bo już zarobią nieźle na kontach

Ja tylko czekam na ten dzień (przed "restockiem") jak zaczniecie kur**wać, bo po wejściu na takeagift zobaczycie "nie odnaleziono serwera" Wink


RE: Wszystko z darmo? - Mlody666 - 02-04-2010 06:14

(01-04-2010 23:06)Admin napisał(a):  nie przesadzajcie ze zdobywa sę 550 starsów na dzień....

punkty będą za reklamy, znajomych, konkursy i wiele innych bajerów szczególnie dla kont elite
w pierwszych godzinach udało mi się osiąnąć praktycznie punkty na najtańszą nagrode :

Ilość starsów: 18 400
Ilość comet: 10


a co do qday vs tag
to bede kibicował tym od któych dostane pierwszego pendriva Big Grin

To ja nie wiem jak Ty narobiłes tyle punktów, aż tylu znajomych to sam papierz chyba nie ma żeby w pierwszy dzień zarobić tyle starsów na tym wynalazku. Mi się póki co nie podoba, nagrody drogie punktów mało dają no ale zobaczymy jak to będzie jak się rozkręci. Qday jest jednak fajniejsze i bardziej podobne do lockerz Big Grin


RE: Wszystko z darmo? - wasik-1995 - 02-04-2010 10:54

A ja mam takie pytanie...
Gdzie są te reklamy, za które dostaje się starsy ?
Z góry dzięki za odp.


RE: Wszystko z darmo? - Kamix121 - 04-04-2010 12:36

(02-04-2010 01:04)DonHoracy napisał(a):  Jakie gówno, to jakiś idiota chyba wymyślił a wam to się jeszcze podoba? Konta premium? A co to rapidshare? Lockerz jakoś nie ma kont premium, mało tego rozdają imac'i warte u nas ~6000zł i jakoś potrafią utrzymać domene i pewnie nie mało na tym zarobić. Jak dla mnie ten takeagift to wielka ściema. Za miesiąc, dwa akurat przed "restockiem" zniknie strona z internetu bo już zarobią nieźle na kontach

Ja tylko czekam na ten dzień (przed "restockiem") jak zaczniecie kur**wać, bo po wejściu na takeagift zobaczycie "nie odnaleziono serwera" Wink

Też mam takie przeczucia że przed restockiem zniknie strona Smile