Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wszystko z darmo? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Dyskusja (/Forum-Dyskusja-51)
+----- Wątek: Wszystko z darmo? (/Temat-Wszystko-z-darmo-4322)

Strony: 1 2


Wszystko z darmo? - robos85 - 01-04-2010 19:48

Jak się ma hasło: wszystko za darmo do tych płatnych kont itp?


RE: Wszystko z darmo? - Parada - 01-04-2010 19:57

Też mnie to trochę wkurzyło jak zobaczyłem jakieś nowe typy kont, premium, elite...


RE: Wszystko z darmo? - Zythus - 01-04-2010 20:56

O wiele lepsze niż Qday, większa możliwość wygranych rzeczy, a nie to co Qday, takie lamerskie nagrody i głupie zadanka. Pfff
Lockerz i TAG FTW!!


RE: Wszystko z darmo? - Killer - 01-04-2010 20:57

hahaha admin qday'a juz placze bo konkurencja na poziomie nadeszla ^^

premium nie jest obowiazkowe gdy komus sie bardziej spieszy moze sobie zasponsorowac by szybciej punkty zbierac.

i tak maja lepsze nagrody niz qday i znacznie ladniejsza strone =] oby tak dalej


RE: Wszystko z darmo? - pespe - 01-04-2010 20:57

Qday to dno jeszcze ten jeb*ny dziejszy prima aprilis co to ma byc heloł ? wtf wogóle XD


RE: Wszystko z darmo? - Jeppers - 01-04-2010 21:00

Panie administratorze "konkurencji" , ładnie to tak próbować zrównać konkurencję z błotem na starcie ? Gdzie zasada Fair Play ?
Ile pan/pani ma lat ? Dorośli ludzie tak nie robią.

Mam pytanie ,kiedy uzupełnicie zapasy sklepiku?

Proszę dojrzeć Smile

Pozdrawiam
Ekipę Qday Smile


RE: Wszystko z darmo? - Kiziordzn - 01-04-2010 21:22

qday jest też spoko choć nagród mało.

No ale koniec o qday.
Napisałem na forum TaG taki temat tak więc zapraszam do dyskusji i może coś uda się zdziałać. W końcu miało być całkowicie za darmo a nie jest:

http://www.takeagift.pl/temat:1:76:Rodzaje_kont#100

O poparcie proszę Big Grin


RE: Wszystko z darmo? - szulakaluble - 01-04-2010 21:43

A ja stanę po stronie Qday bo może nagrody maja i trochę mniejsze ( a to tylko początek) to jednak jest za free a na Tag trochę zaskoczyło mnie te wykupywanie kont....ale za kasę mogą pozwolić sobie na nagrody...wiec ogólnie oba serwisy są dobre i nie można ich bezpośrednio porównywać bo to nie to samo:>


RE: Wszystko z darmo? - Bolt - 01-04-2010 22:10

Ludzie, te konta muszą być, bo oni muszą mieć za co kupować te nagrody, opłacać serwer/domene i reklamę Smile Ja mam premium i jestem zadowolony nie ma co Big Grin Szkoda że tak krótki czas konta jest..


RE: Wszystko z darmo? - Kiziordzn - 01-04-2010 22:34

Przypuśćmy że ktoś chce zbierać pkt z samego konta basic to przypuśćmy że uda mu się (za logowanie, odpowiedzi na jakies tam zadania i zapraszanie znajomych) wyjdzie ze 250ma pkt dziennie. Chcąc np. N97 za 600 000 pkt musiał by siedzieć na stronie przez ~2400 dni. W tyle lat to ta nokia będzie dodawana do płatków śniadaniowych za darmo albo Nibiru nas zniszczy :E. Anyway. NIE OPŁACALNE.

Po to właśnie są konta premium i Elite ... ale:
Niestety swoje kosztują, tak więc zbierając na N97 mając Elite trzeba być cierpliwym przez ~1090 dni zakładając, że dziennie masz 550 starsów (nie licze jakichś klików w reklamy itp). 1090 dni to z kolei prawie 3 lata, 3 lata to 36msc czyli na same konta Elite wydalibyśmy ~395zł.

Jak widać jest to mało opłacalne. Dlatego tak ciężko wydać mi pieniądze na Elite'a czy Premium zwłaszcza, że mogę za te 11zł/msc wygadać 200 minut prowadząc świetne rozmowy telefoniczne Wink

Dla mnie serwis ma duży minus za te 2 rzeczy. Mimo to zobaczę chętnie jak to będzie wyglądało później.