Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z komputerem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Problem z komputerem (/Temat-Problem-z-komputerem-43191)



Problem z komputerem - MeTonaTOR - 18-09-2011 10:29

Siema

Wlaczajac Acronix True Image, chcialem zrobic klona dysku, lecz przypadkowo kliknąłem na "Dodaj Dysk". Teraz kiedy wlaczam komputer prosi mnie o plyte (sam nie wiem jaka). Da sie jakos naprawic ten proces??

PS: odpowiedzi typu przeinstaluj windowsa nie beda akceptowane, za duzo gier, filmow i muzyki posiadam.


RE: Problem z komputerem - Youtuber - 18-09-2011 10:31

No pewnie prosi cię o płytę z Windowsem bo chce zainstalować.
Masz płytę windowsa i jakiego masz Windowsa?


RE: Problem z komputerem - MeTonaTOR - 18-09-2011 10:35

Windows 7 na dysku
na plycie tez. tylko ze tu jest ryzyko utraty danych (juz raz mi sie to zdarzylo)


RE: Problem z komputerem - xPietrek - 18-09-2011 10:49

W którym momencie Cię to nią prosi? Zaraz po włączeniu, czy w miejscu, w którym ma się pojawić lista systemów do wyboru?
Mogły się zmienić wpisy w MBR, jeśli tak to nie jest źle. Spróbuj TYM sposobem. Jakbyś miał na drugiej partycji Windows XP, to możesz to też zrobić, wchodząc w konsolę odzyskiwania systemu Windows XP, i wpisując polecenie fixmbr. Jeśli nie masz to nie wiem jak to zadziała, nie sprawdzałem, możesz zaryzykować.


RE: Problem z komputerem - MeTonaTOR - 18-09-2011 11:22

no zrobilem, teraz mam

Boot from CD:
DISK BOOT FAILURE, INSERT SYSTEM DISK AND PRESS ENTER

dziwne jest to ze ubuntu czyta kazdy plik z obu dyskow, a nie moze ich wczytac.



EDIT: Dysk byl potrzebny byl po naprawe systemu, teraz mam Windows 7 Ultimate recovered, kazdy po repucie


RE: Problem z komputerem - mrxardas - 03-10-2011 19:59

spróbuj usunąć ten dysk i tyle. Jak nie pomoże to doinstaluj jakiś system i powinno śmigać.