Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie (/Temat-Cala-prawda-o-refach-czyli-maja-Nas-w-dupie-43183)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - Pati - 18-09-2011 13:20

@UP

Tylko po co się przyczepiać a potem odczepiać ?xd


RE: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - CBOS - 18-09-2011 14:09

Ktoś może zmienić zdanie albo uznać, że ten co sobie go przypiął mu nie pomaga/ sam zarabia mniej więc po co ma go karmić.


RE: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - FireMedia - 18-09-2011 14:39

(18-09-2011 11:37)Razer napisał(a):  Argumentacja + dowody OK. Ale facet nie pokazał Wam żadnych dowodów względem tego, iż obiecałem mu pomoc, a Wy odpięliście. Tak to chyba nie powinno funkcjonować?

Nie wiem czy tutaj ktoś wgl myśli o podpinaniu refów już zarejestrowanych, ja bynajmniej o takiej sprawie nie słyszałem.

Sprawa odpięcia refa była tylko jedna, natomiast chęć podczepienia refa była zgłaszana minimum 10 razy.


RE: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - Morgoth2 - 18-09-2011 15:17

[Obrazek: mplm.jpg]


RE: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - ptasior - 18-09-2011 17:00

HAH jak mówiłem juz dawno fc to gówno:)Pokasujcie tam konta...


RE: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - MeTonaTOR - 18-09-2011 17:39

(18-09-2011 17:00)ptasior napisał(a):  HAH jak mówiłem juz dawno fc to gówno:)Pokasujcie tam konta...

Hah, kolejny co zarabia na refach -.-

Wy tylko kase wyciagacie z refow, a sami cos zrobic to juz nie. ja jestem za firecashem. I nauczcie sie zarabiac jak ja (bez referali i innych shitow jak vagex itd ...)


RE: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - wodnik1990 - 18-09-2011 17:58

Może nie jestem jakimś top earnerem, ale jednak użytkownikiem FC, muszę powiedzieć, że zachowują się bardzo dziwnie i to niestety na niekorzyść. Wprowadzają jakieś udziwnienia, dzięki którym mają być lepsi i bardziej przyjaźni od innych typu możliwość pobieranie własnych plików czy odpinanie i podpinanie refów. Pierwsze "udogodnienie", a raczej jego skutki wszyscy już znamy, teraz zabawy z refami. To wszystko zdecydowanie nie działa pozytywnie dla serwisu i to, że mają jedne z lepszych stawek, może nie wystarczyć, by przyciągnąć nowych userów czy wogóle utrzymać starych. Ale co ja tam wiem...


RE: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - Magnus - 18-09-2011 18:16

(18-09-2011 11:30)FireCash.org napisał(a):  Nie ma to nic wspólnego z DDoS'em ani żadnymi problemami, polityka jest prosta, każdy może podpiąć sobie refa nawet po rejestracji, tak samo każdy może po odpowiednim uargumentowaniu odczepić się od refa. Jednak jeśli wzbudziło to tyle kontrowersji, polityka zostaje zmieniona, od dzisiaj nie ma możliwości podpięcia refa po rejestracji, więc wielu z Was może jedynie podziękować Razerowi.

Jak ja prosiłem kiedyś o podpięcie to mówiliście ,że nie da rady.... hej


RE: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - Razer - 18-09-2011 18:19

(18-09-2011 17:39)MeTonaTOR napisał(a):  Wy tylko kase wyciagacie z refow, a sami cos zrobic to juz nie. ja jestem za firecashem. I nauczcie sie zarabiac jak ja (bez referali i innych shitow jak vagex itd ...)

Na pewno interesuje kogoś zarabianie 0.5$ dziennie.


RE: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - KarmazynowyPirat - 18-09-2011 18:57

Przecież ten "serwis" nigdy nie był profesjonalny. Garstka przypadkowych, mało rozgarniętych ludzi. Chcieli zrobić serwis na podobieństwo SC, cóż, nie wyszło. Ratują ich wysokie stawki, ale to długo nie potrwa. Choćby popełnili milion błędów, zawsze widzą winę tylko po stronie użytkowników. FC jest masakrycznie niedopracowany, a redakcja nie robi nic, by "załatać dziury". Zawsze znajdą sobie jakąś wymówkę dla własnej nieudaczności i lenistwa.
Czytając to, co napisałem pewnie kolejny raz pomyślą "tylko by narzekali, nie mamy sobie nic do zarzucenia"...