Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie (/Temat-Cala-prawda-o-refach-czyli-maja-Nas-w-dupie-43183)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - m4rcin93 - 18-09-2011 10:23

Zapewne ten odłączony ref został przypisany do któregoś z adminów FC Smile


RE: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - xPietrek - 18-09-2011 11:01

Takimi akcjami nie przyciągną klientów Wink Skoro go poleciłeś, no to powinien zostać Twoim refem. Gdyby nie Ty, to potencjalnie nie zostałby on użytkownikiem FireCasha = nie zarabiał by dla administracji. Coś powinieneś za to mieć, więc to jest trochę bez sensu...
Uważałem ich za poważnych ludzi, ale jeśli takie akcje mają miejsce, to polecam każdemu się zastanowić, czy warto działać w ich sieci, nie wiadomo co jeszcze wymyślą w niedalekiej przyszłości... Jak na razie duży - ode mnie.

Swoją drogą to dziwny ten ref. Sam nie zobaczy tych pieniędzy, które powinny być Razera, ani jemu nie da. Chyba że podepnie się pod swoje drugie konto. Pies ogrodnika ;p


RE: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - masterex2 - 18-09-2011 11:07

no tak, mieli ddosa stracili bardzo dużo to muszą odrobić czyimś kosztem. Firecash schodzi na psy :-)


RE: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - FireMedia - 18-09-2011 11:30

Nie ma to nic wspólnego z DDoS'em ani żadnymi problemami, polityka jest prosta, każdy może podpiąć sobie refa nawet po rejestracji, tak samo każdy może po odpowiednim uargumentowaniu odczepić się od refa. Jednak jeśli wzbudziło to tyle kontrowersji, polityka zostaje zmieniona, od dzisiaj nie ma możliwości podpięcia refa po rejestracji, więc wielu z Was może jedynie podziękować Razerowi.


RE: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - Razer - 18-09-2011 11:37

Argumentacja + dowody OK. Ale facet nie pokazał Wam żadnych dowodów względem tego, iż obiecałem mu pomoc, a Wy odpięliście. Tak to chyba nie powinno funkcjonować?

Nie wiem czy tutaj ktoś wgl myśli o podpinaniu refów już zarejestrowanych, ja bynajmniej o takiej sprawie nie słyszałem.


RE: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - Yanke$ - 18-09-2011 12:08

Nie uważam, że firecash powinien zaprzestać takiej polityki, może trochę zrozumienia i rozmowa z razerem by wystarczyła?


RE: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - Pati - 18-09-2011 12:18

Lol to już jest jakieś przegięcie jak dla mnie xd. Żeby wszyscy cierpieli ,, podziękujcie razerowi ''

no to pozdro dla was i tyle ode mnie ;d


RE: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - Youtuber - 18-09-2011 12:21

No jak dla mnie FC nie powinno tak robić i ja dopiero zaczynam wrzucać i chyba zacznę na SC albo CF jak tak robicie.


RE: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - twisted123 - 18-09-2011 13:15

Wielki minus dla tego serwisu, usuwam konto...


RE: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - CBOS - 18-09-2011 13:16

@ Youtuber refa? Tongue

IMO skoro ktoś zarejestrował się z polecenia Razera to choćby jak tupał i wierzgał nużkami ma być przypięty do polecającego po wsze czasy i basta. Jak mu się nie podoba to niech zakłada nowe konto.

Natomiast inna sprawa jeśli ref się przypiął z własnej woli PO rejestracji to POWINIEN mieć prawo się odczepić

Ja to tak widzę.