Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie (/Temat-Cala-prawda-o-refach-czyli-maja-Nas-w-dupie-43183)

Strony: 1 2 3 4 5


Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - Razer - 18-09-2011 06:25

Witajcie,

zapewne niektórzy wiedzą, iż straciłem refa. Został mi odłączony. Z jakiego powodu? Ponoć się domagał...

Nie rozumiem tego - zaprosiłem go, poleciłem serwis - mam go w refach, czyli zawsze mam otrzymywać 10%. Gówno za przeproszeniem mnie powinno interesować co ref chce, niby argumentował to tym, iż mu nie pomagam, teraz pytam - czy osoba na TOP5 w miesiącu potrzebuje pomocy?

Czyli jednym słowem każdy ref może się "odpiąć", mimo że dajemy mu np. na bieżąco nisze? Wystarczy napisać "Zapraszający mi nie pomaga, chociaż obiecał". W FC nikt tego nie sprawdza, w dupie to mają....

Co Wy o tym myślicie, piszcie swoje przemyślenia, dla mnie to jest śmiechu warte, przepraszam, czy to oznacza profesjonalność? Chyba nie.

Oczywiście temat jest też dla przedstawicieli FC, może w końcu ktoś poważnie ze mną o tym porozmawia a nie "wybacz, domagał się temu"; "nie pomagałeś mu"; "pogadaj z nim".


RE: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - Egon - 18-09-2011 07:26

uu rozumiem wkurfienie, dawal Ci 150$ miech i tu fc zachowalo sie bardzo chamsko odlaczajac go, byc moze gdyby nie ty nawet by nie trafil na taki serwis.Ja bym się domagał przypiecia go z powrotem a jak wiadomo usuwając go z twojej listy fc jeszcze bardziej będzie zyskiwać.Czy tak zachowuje się serwis pełny profesjonalizmu? Trochę mnie ta sytuacja zirytowala i gdyby mnie to się stało usunąłbym z pewnością tam konto i przeniósł się na sc,cf, na szczęście ja takiego problemu nie mam bo nigdy nie szukam refow i fc nadal pozostanie moim mirrorem.


RE: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - Magnus - 18-09-2011 07:37

Lipe masz Tongue.Troche kaski by było.A FC na rękę było to aby Willbe nie był regnięty z refa.


RE: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - Razer - 18-09-2011 07:41

Ale to nie był Willbe Tongue Też myślę że im to na rękę...


RE: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - Magnus - 18-09-2011 07:45

Aha.Ale i tak im to nie na rękę


RE: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - CBOS - 18-09-2011 08:40

Na SC taka sytuacja nie mogła by mieć miejsca. Tam nie ma dopinania ani odpinania refów.


RE: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - Psek - 18-09-2011 08:43

I nadal uważacie że FC to super serwis?
Mają straty to zaczynają kombinować..


RE: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - CBOS - 18-09-2011 08:51

Chyba dogadam się z Willbe Jerk


RE: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - Razer - 18-09-2011 08:59

(18-09-2011 08:51)CBOS napisał(a):  Chyba dogadam się z Willbe Jerk

Gadałem, "nie da rady" Jerk


RE: Cała prawda o refach - czyli mają Nas w dupie - CBOS - 18-09-2011 09:29

(18-09-2011 08:59)Razer napisał(a):  
(18-09-2011 08:51)CBOS napisał(a):  Chyba dogadam się z Willbe Jerk

Gadałem, "nie da rady" Jerk

Widocznie byłeś mało wiarygodny, mogłeś pocisnąć, że jesteś dzieckiem z Etiopii a twoje być albo nie być zależy od tego czy upolujesz antylopę czy nieTongue