Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]20 gr za Kliknięcie "Kup Teraz" i komentarz na Allegro. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne]20 gr za Kliknięcie "Kup Teraz" i komentarz na Allegro. (/Temat-Nieaktualne-20-gr-za-Klikniecie-Kup-Teraz-i-komentarz-na-Allegro-43114)



[Nieaktualne]20 gr za Kliknięcie "Kup Teraz" i komentarz na Allegro. - Barthez - 16-09-2011 18:10

Cześć

Potrzebuje wybić pewną aukcję na liście allegro wg. liczby ofert. Proszę ok. 5-10 osób o wzięcie udziału w mojej aukcji, klikając "Kup teraz" (link podam na GG). Oczywiście nie będziecie musieli za nic płacić, ja również nie zrealizuje oferowanej usługi. Oraz wystawienie pozytywnego komentarza na allegro. (mogę wystawić także pozytywny komentarz).

Jeśli uzbieram odpowiednią liczbę osób edytuję post i dodam w temacie [NIEAKTUALNE]

Proszę pisać na GG: 10332562


RE: 20 gr za Kliknięcie "Kup Teraz" i komentarz na Allegro. - marcel_kk - 16-09-2011 18:22

Chcesz nabić pozytywów i kogoś okantować ?
Baw sie sam.


RE: 20 gr za Kliknięcie "Kup Teraz" i komentarz na Allegro. - Barthez - 16-09-2011 18:26

Okantować kogoś na aukcji 4.50 zł (+ prowizja) ? No nie wiem czy mi sie to opłaca...


RE: 20 gr za Kliknięcie "Kup Teraz" i komentarz na Allegro. - marcel_kk - 16-09-2011 18:35

(16-09-2011 18:26)Barthez napisał(a):  Okantować kogoś na aukcji 4.50 zł (+ prowizja) ? No nie wiem czy mi sie to opłaca...

Próbujesz zebrać dużo pozytywów, czuje że szykujesz grubą przewałe...


RE: 20 gr za Kliknięcie "Kup Teraz" i komentarz na Allegro. - Barthez - 16-09-2011 18:47

Ahh, to że chce nabić sobie pozytywy to od razu oznacza, że chce kogoś oszukać ?
Po prostu mam 0 komentarzy sprzedanych, mam 20 pozytywnych kupionych i zero negatywa. Chce zacząć biznes na allegro a to, że mam 0 komentarzy pozytywnych (sprzedanych) trochę odrzuca klientów...

Poza tym nie chodzi mi głównie o komentarze tylko o aukcje, żeby podbić ilość ofert. Jeśli ktoś chcę to może wykonać tylko to, ale wtedy dam max 10 gr.

Nie chcesz to nie śledź tematu, proste. A to, że oszukiwanie na allegro to czysta głupota i w ogóle nie warto tego robić to chyba każdy wie... Bo i tak nie się nie wygra...


[Nieaktualne]20 gr za Kliknięcie "Kup Teraz" i komentarz na Allegro. - Killer - 29-07-2012 08:47

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.