Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka słów o BUXach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kilka słów o BUXach (/Temat-Kilka-slow-o-BUXach-43058)



Kilka słów o BUXach - mojbiznes - 15-09-2011 13:06

Pragnę podzielić się z Wami kilkoma spostrzeżeniami/uwagami:

Strony typu Bux, są znane z pokazywania tych samych reklam w kółko. Samo-sponsorujące się reklamy. Zazwyczaj będzie od 4 do 6 reklam dziennie po około 0,5 centa za kliknięcie, a nawet wyżej. Strony tego typu zazwyczaj są niestabilne, a wiele z nich oparte jest na schemacie Ponzi’ego. Obecnie większość stron tego typu oparta jest na skryptach NextGen (buxhost) lub Zeus (xeoncoder). Są to skrypty bardzo popularne z uwagi na ich niską cena. roczna licencja kosztuje dla Zeus'a tylko 89$ (wliczony jest hosting i domena), dla NextGen’a jest to już 129$.
Wiele ze stron opartych na tych skryptach "żyje" tylko kilka miesięcy, a potem staje sie SCAM'em wyłudzającym wynajem poleconych za opłatą, płatny upgrade konta, płatne reklamy...
Aby przyciągnąć jak największą ilość użytkowników właściciele SCAM'ów obiecują, że za kliknięcie w reklamę płacą po kilka a nawet 100 dolarów. Najdziwniejsze jest, że ludzie to kupują i nawet tu można znaleźć to czasem w sekcji Bonus za klik. Jednocześnie reklama jest bardzo tania i kupienie 100 klików wynosi 1 dolar.....
Jeśli już zapisałeś się do BUX'a, po kliknięciu w reklamy, sprawdź je! Najlepiej, aby wyświetlane reklamy pochodziły od zewnętrznych reklamodawców. Czy nie są to po prostu banery z reflinkami admina do innych stron.
I najważniejsze --> używaj Google!
Jest jeszcze wiele innych sposobów sprawdzania strony pod kątem uczciwości....

Jak łatwo uruchomić BUX’a

Wczoraj (14.09.2011) zadałem sobie pytanie: a może i ja uruchomię swojego własnego BUX’a ? Miałem jedno, główne założenie – nie płacić za nic. Udałem sie więc do wujka Google i wpisałem hasło: „free bux script”. Na jednej ze stron znalazłem na Hotfile „Your Own Bux PTC Script Nulled_go4dwl.com”. Oczywiście jest to nielegalna wersja.

Na swojej stronie http://pewnyzarobek.tk stworzyłem subdomenę BUX i zainstalowałem na niej ściągnięty skrypt. Wszystko, łącznie z szukaniem w Google, instalacją zajęło mi to ok. 30 minut. Teraz wystarczy określić parametry BUX’a czyli wartości klików, upgrad’ów, timera, cenę reklam. i można zacząć SCAM’a. Wartość kliku 100$, bonus za zapis 25$, bonus za poleconego 25$, zarobki z poleconego – 50% itd, itp….

Poniżej link do „mojego” SCAM BUX’a:

http://bux.pewnyzarobek.tk/

Zapomniałem dodać: domena .tk jest darmowa, korzystam z darmowego hostingu, skrypt jest nielegalny. Koszty – 0,00 PLN.

Jak widzicie założenie strony typu BUX nie jest niczym trudnym i każdy może zacząć SCAM'ować.

Powyższy tekst nie jest żadną formą promocji SCAMU, skryptów NextGen i Zeus. Jest ostrzeżeniem przed pochopnym zapisywaniem się na stronach typu BUX.


RE: Kilka słów o BUXach - RudyHary - 15-09-2011 13:10

aha...


RE: Kilka słów o BUXach - Greed - 15-09-2011 15:03

Ogólnie to co napisałeś to są oczywiste oczywistości i każdy kto się bawi w bux chociaż miesiąc to wie.
Po za tym nigdy nie ma 100% pewności że bux nie padnie przykładami są ifbux czy onbux.


RE: Kilka słów o BUXach - mareczek - 15-09-2011 17:08

Dokladnie tak jak RudyHary napisal 'aha..' Pozdrowienia dla Ciebie kolego, daruj sobie tego typu tematy ktore nic nie wnosza... ;** Emm teraz pytanie retoryczne: Czy ten temat powinien zostac usuniety a autor powinien dostac warna?


RE: Kilka słów o BUXach - nickszalinski - 15-09-2011 21:49

Ja tam osobiście nie używam buxów, wolę surfbary, ale nie z powodu scamowatości, tylko z powodu tego, że to klikanie mnie denerwowało i nudziło jednocześnie.


RE: Kilka słów o BUXach - marcel_kk - 16-09-2011 03:50

Krótki słowniczek, każdemu rozpoczynajacemu przygode z zarabianiem może sie przydać.

PTC – Pay To Click – kliknij aby zarobić
PTR – Paid Tp Read – płatne maile
PTS – Paid To Search – płatne wyszukiwanie (większość firm ma tę opcję zablokowaną dla Polaków)
GPTR – firmy płacące za klikanie w reklamy, czytanie e-maili …
SCAM – firma-oszust

Przydatne słówka występujące w Buxach:

Ad – reklama
Advertise – dział z reklamami do zakupienia
Cheat link – link-pułapka, na który pod żadnym pozorem nie należy klikać
Contest referal – konkurs na zdobywanie Poleconych
Current earnings / Earnings Stats - zarobki
Direct referral – nasz Polecony
Earnings stats – statystyki naszych zarobków
Fee – opłata manipulacyjna pobierana przez firme lub obsługujacy nas bank
Join / Register –zakładka, w której możemy się zarejestrować
Log-out - wylogowanie
Maual surf – przeglądanie stron w określonym czasie
Members – uczestnik
Minimum payout – minimum do wypłaty
Paid mail – płatny mail reklamowy
Payout – wypłata
Payment method – określenie metody płatności
Point mail – mail punktowy
Referral – Polecony
Indirect referral – Polecony posredni
Redemption page – tu zlecamy wypłaty
Referral links – twój link polecający
Referral stats – statystyki Poleconych
Referrals – Poleceni
Referrer - Polecający
Terms – warunki uczestnictwa
Upgraded membership – podwyższenie statusu członkostwa (z reguły płatne)
User account – profil uczestnika


RE: Kilka słów o BUXach - mojbiznes - 27-12-2011 13:08

Strona ma zupełnie nowy nowy design. Komentarze mile widziane.
Zachęcam do lektury nowych wpisów. Szczególnie polecam artykuł PayPal o spoofing'u i phishing'u.


Kilka słów o BUXach - Admin - 22-02-2012 22:30

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.